Youtube Geliri ile 6,9 Milyon Dolar’a Ev Aldı

Vine hemen hemen hepimizin bildiği kısa videolar ile eğlenceli güzel videoların paylaşıldığı bir nevi sosyal medya platformuydu. Türkler dahil milyonlarca insanın kullandığı Vine şuan hayatımızda olmasa da bu platform sayesinde ün kazanmış insanlar oldukça fazla.

Türk Vine ünlüleri Cem Gelinoğlu, Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker, Barboros Dikmen, Uğur Can Akgül… Say say bitmez. Kimisi youtube oldu kimisi film çekti kimisi kimisini bilmiyorum o kadar da araştırmadım malesef. 😀 Türkleri bir kenara bırakıp Vine ile ünlenip Youtuber’ lığa geçerek Youtube‘ den kazandığı para ile 6,9 Milyon dolar ile kendisine köşk satın alan bir kişi var desek?

Ne kadar şaka gibi olsada bu bir gerçek. Ehh insanın içi acımıyor değil tabii… Kim bu adam derseniz adı Jake Paul, adam zengin adam kazanmış dağılın.

20 yaşındaki bu insanoğlu Vine kapanması ile birlikte Youtube kendisini attı. Kısa sürede özgün içerikler yaparak Vine’ daki takipçi sayısını katladı ve kazandığı para ile aşşadağıda resimlerini göreceğiniz köşk mü denir yoksa saray mı bu malikaneyi satın aldı.

Bu saray Los Angeles‘ ın en şekil yerlerinden birinde. 3500 metrekarelik bir arazide bulunuyormuş bu ev, insan oha demeden geçemiyor tabi. Biz 70 metrekarelik bir evde gül gibi geçinirken adam adam… Gerisini getiremedim tabii… Evin içine gelecek olursak 8 yatak odası, 10 banyo, spa ve havuzdan tut da soğutma odasına kadar herşey var.

Dediğine göre 6,9 Milyon Dolarlık evi sadece kendisi kullanmayacakmış. Sosyal medya fenomenleri için olan Team10‘ daki arkadaşlarıyla bu evi paylaşacakmış. Eee bizede hayırlı olsun demekten başka birşey demek düşmez. Desek de kim duyacak bizi…

[envira-gallery id=”159″]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın