Younger Dizisi Yorumu

Younger Dizi Yorumu

Bu yazımızda yeni başladığım ve hoşuma giden Younger dizisi yorumu nu yapacağım. Diziyi yakın yakın arkadaşım önerdi. Bende daha 3.bölümde olmama rağmen hoşuma gitti ve dizi akıcı geldi. Sizlere önermek istedim.

Younger Dizi Konusu

Başarılı bir eğitim ve eğitim sonrası hayatının ardından 40 yaşına gelen başrol kahramanımız Liza 40 yaşına gelmiştir. 15 yıl işinden uzak kalan Liza 40 yaşına gelip ve kocasından ayrıldıktan sonra işine geri dönmek ister. Onlarca görüşmeye giden Liza ne yazık ki hiç bir iş bulamaz. Sorun ise 40 yaşında olması. Oyuncumuz ne kadar genç ve güzel görünse de yaşının 40 olması sebebi ile iş bulamaz.

Yakın arkadaşı Meggie ile bu durumu konuşurken Maggie, genç ve güzel göründüğünden çevresine kendisini 26 yaşında olarak tanıtma fikkrini verir. Bu fikir ile ilk gittiği yerde işe alınır. Yeni nesile ayak uydurmaya çalışırken genç erkekler ile takılmaya ve flört etmeye başlar. Liza ile patronu arasında 3 yaş bulunmaktadır. Patronu her ne kadar başlarda sert ve acımasız davransa da ilerleyen bölümlerde araları yumuşamaya başlayacaktır.

Diziye başlamanızı tavsiye ederim, her bölüm 20 şey dakika ve 4 sezon bulunmakta. Sezonlar ortalama 11-12 bölümden oluşmakta kısa ve güzel bir dizi. Aşşağıdaki dizi hakkında yorum bir arkadaşıma ait. Sizde dizi hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Arkadaşımın dizi hakkındaki yorumu;

Bu dizi hakkındaki bir eleştiri yazısını tesadüfen bulmuştum ve ilginç görünmüştü üstelik yalnızca bir sezonu olduğunu görünce zaman geçirmek için güzel olabileceğini düşünmüştüm. Tabii ki daha sonra 1 sezondan ibaret olmadığını benim okuduğum eleştiri yazısının yıllar öncesinden olduğunu fark ettim o ayrı. Zaten yalnızca bir sezonla kalmayacağını diziyi izlemeye başladığım zaman tahmin etmiştim çünkü oldukça akıcı bir dizi olduğunu düşünüyorum. Her bölümün 20 dk civarında olmasından dolayı da olabilir ama izlerken zamanın nasil geçtiğini anlamadiğim dizilerden birisi oldu. Cok kısa bir zamanda ilk sezonu bitirdim. Konusu da çoğu komedi tarzı dizisinden oldukça farklı olduğundan izlemeye değer bir dizi olduğunu düşünüyorum.

Yorumu için kendisine teşekkür ederim.

1 Comment

  1. Eglenceli ve güzel bir diziye benziyor dndnfjf boş zamanlari degerlendirmelik

Bir yanıt bırakın