Bu Yıl Çıkacak 4 Yeni Film Fragmanı

Her hafta olduğu gibi bu haftada yeni çıkacak filmlerin fragmanları yayınlandı. Çıkacak bir sürü film var tabii ki ama ben bunların arasından 5 tanesini seçip sizlere sunmak istiyorum. Lafı fazla uzatmadan filmleri sıralamaya geçelim o zaman.

1 – Christopher Robin

March Forster’ın yönetmenliğini yaptığı Macera ve Aile türündeki filmde Ewan McGregor’ın baş rolünde Hayley Atwell ve Bronte Carmicael gibi isimler rol oynuyor. Filmin konusuna gelecek olursak 100 Hektar Ormanı adında ki yer kapılarını ziyarete açar. İşçi sınıfından gelen Robin, çocukluk arkadaşı Winnie The Pooh’ya rastlar. Robin’in eski arkadaşı olan Pooh, Robin olgunlaştıkça  yolunu kaybetmesinden ötürü ona yardım eder ve hayattaki neşeleri tekrar keşfetmesini sağlar.

2 – Game Over, Man!

Kyle Newacheck’in yönetmen koltuğunda oturduğu Komedi ve Macera türündeki bu filmde Adam Devine, Anders Holm ve Blakde Anderson gibi isimler rol oynamaktadır. Netflix yapımı olan bu filmin konusu ise şu şekilde ;

Üç yakın arkadaş Los Angeles da olan lüks bir otelde çalışıyorlardır. Bu üç arkadaş aynı zaman da video oyunları finanse etmeye çalışırlar. Hayatları mükemmel seviyede giderken çalıştıkları otele bir terör saldırısı düzenlenir ve her şey alt üst olur. Otelde o sırada yıldız isimlerin olduğu bir parti düzenlenir ve teröristler bu yıldızları rehin alır. Bizim üç arkadaşın sponsor’ da  rehin alınanların arasındadır. Üç arkadaş sponsoru kurtarmak için tuhaf şeyler denemeye başlarlar.

3  – Mary Poppins Returns

Filmin konusu ise şu şekilde;

Film, 1930’lu yıllarda Londra’da geçiyor. Serinin ilk filmi olan Michael ve Jane artık büyümüşlerdir. Ancak acı bir olay yaşanır ve Michael kişisel bir kayıp yaşar. Bu olayın ardından esrarengiz dadıları Mary Poppins tekrar Banks’lerin hayatına girer. Bu süreçte Poppins, iyimser sokak lambası yakıcısı Jack’le birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Poppins’in eksantrik kuzeni Topsy dahil olmak üzere renkli ve tuhaf karakterler de bu süreçte eğlenceli bir yol sunacaklardır. Filmin vizyon tarihi ise 28 Aralık 2018 olarak gösterilmiş.

4 – Submergence

Gerilim ve Romantik türündeki bu filmde baş rollerde James McAvoy ve Alicia Vikander ikilisi oynuyor. Filmin konusu ise şu şekilde ;

İngiliz James More, Afrika’nın doğu kısmında cihadçı askerler tarafından esir tutulmaktadır. Esir tutulduğu yerin penceresi bile yoktur. Aynı zamanda Grönland Denizi’nin binlerce mil açığında bulunan Danielle Flinders ise benzer bir tehlikededir. Genç kadın okyanus tabanına denizaltı ile inmek üzeredir ve iki tarafta geçen Noel’i düşünmektedirler. Geçen yıl Noel zamanı ikili Fransa’da ki bir sahilde tesadüfen tanışmışlar ve yoğun bir romantizm yaşamışlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın