Vikings 5.Sezon 11.Bölüm de Neler Olacak

Vikings 5.Sezon 11.Bölüm de Neler Olacak

Vikings 5.Sezon 11.Bölümde Neler Olacak Hepimizin merakla beklediği Vikings 5.Sezon 11.Bölüm Neden Çıkmadı? Sorusunu bir önceki yazımızda yayınlamıştık. Vikings 5.Sezon 11.Bölüm taminimizce Temmuz ayında devam edecek.

Vikings 5.Sezon 10.Bölüm de Ne Oldu?

Peki Vikings 5.Sezon 11.Bölümde Ne Olacak? Oldukça heyecanlı bir 10.bölümü izlemiştik. İkinci savaş ve Rollo’ nun desteği ile İvar savaşı kazandı ve Kattegath almak için hazırlığa koyulmuştu. Vikings 5.Sezon 10.bölümde hepimizin sevdiği birçok oyuncu-karakter öldürüldü. Benim en sevdiğim karakter Halfdan abisi tarafından acımasızca öldürüldü. Dizideki en büyük üzüntü sebebim oldu bu olay.

Vikings 5.Sezon 11.Bölüm de Ne Olacak?

Vikings 5.sezon 11.bölüm de ise fragmanda göreceğiniz gibi İvar kurban olarak Lagertha’ yı sunuyor. Peki gerçekten Lagertha ellerinde mi? Veya Lagertha’yı kurban sunması halkı tarafında ses çıkaracak mı? Hatta Björn bu durumda ne yapacak sorularını sormadan edemiyoruz. Şahsen çok fazla beklenti içindeyim 11.bölümle ilgili. 5 aylık bir süreç nasıl geçecek hiç bilmiyorum. Bu noktada sezon arası yapılması izleyenler için çok üzücü oldu.
Vikings 5.sezon 11.bölüm Neler olacağı hakkında fikirlerinizi alttan yorum yaparak dile getirebilirsiniz.

Uyarı olarak belirtmek gerekirse bir önceki yazımız basımı yapılan bir haber gazetesinin sitesinde bizden kopyalanıp ve kaynak gösterilmeden paylaşılması, emek hırsızlığı yapılması bizi çok üzdü. Lütfen tekrar aynı şekilde hırsızlık yapmaya çalışacaksanız lütfen kaynak belirtin.

Vikings 5.Sezon 11.Bölüm Fragmanı

2 Comments

  1. Öncelikle Krallar Kralı Lothbrok reisi özlem ve saygıyla anıyorum. Diziye başladım ve 5 sezonu 2 haftada izledim. Şuan ise Ivar’ın yükselişi izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Ama bir yanımda Björn iyi yerlere gelsin istiyor. Temmuz ayını sabırsızlıkla beklemekteyim.

Bir yanıt bırakın