Vikings 5.Sezon 11.Bölüm Ne Zaman Çıkacak

Vikings 5.Sezon 11.Bölüm Neden Çıkmadı?

Herkesin beklediği gibi  Vikings 5.Sezon 11.Bölüm Ne Zaman Çıkacak Vikings 5.Sezon 11.Bölüm  ü bende merakla bekliyordum. Fakat 1 Şubat Perşembe gecesi baktığımda 11.bölümün yayınlanmadığını gördüm. Bu beni büyük hüsrana uğrattı.

Buradan Vikings Dizisi Konusu

Vikings 5.Sezon 10.Bölümde Neler Oldu?

Vikings 5.Sezon 11.Bölüm Ne zaman Çıkacak?

10.Bölüm’ de Lagertha yı öldürmek isteyen Kemiksiz İvar ve Harald  ordusu savaşı Rollo’ nun desteği ile kazanmıştı.  Büyük kayıplar veren Lagertha tarafları yenilgiye uğradı.  Krallığı terketmek zorunda kalacaklardı. Herkesin merakla sorduğu Vikings 5.Sezon 11.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? Sorusuna yanıt vermek gerekirse sezon arasına girdiğini düşünürsek 15 gün sonra tekrar kaldığı yerden devam edecektir. Diye düşünüyorduk fakat TEMMUZ ayında devam edeceği söylentilerini duydum. Net olarak tarihi veremiyorum sizleri de yanıltmamak için fakat yüksek ihtimal Temmuz ayında devam edecek. Bakalım bizde sizler gibi merakla bekliyoruz.

vikings 5.sezon 11.bölüm fragman

Ivar kardeşi Sigurd’ u öldürmesi ile babalarının intikamını aldıktan hemen sonra Ivar büyük ordunun liderliğini ilan etmeye çalışması ve Lagertha’yı öldürme isteği büyük bir savaşın başlangıcı olmuştu. Ragnar‘ın ölümünden sonra işler iyice kötüye kardeşlerin savaşına kadar geldi. Ivar ve ordusu ilk saldırılarında başarısız olmuşlardı fakat Rollo’ nun desteği ile ikinci saldırılarında başarılı oldular. Kattegat’ ı ele geçiren Ivar’ ın bir sonraki bölümde ne yapacağı meçhul bir şekilde bekliyoruz.

  • İnternet’de Vikings 5.Sezon 11.Bölüm İzle olarak girdiğiniz sitelerde eski bölümleri koymaktadırlar. Yeni bölüm gelir gelmez size duyuracağız. Sitemizden takip edebilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın 🙂

Son saldırıda en sevdiğim karakterlerin çoğu öldü.halfdan

Halfdan’ ın ölümü beni bayağı üzdü. Ölümünün abisi Kral Harald tarafından olması daha da üzmüştü. Dizideki Kral Ragnar dan sonraki en sevdiğim karakter diyebiliriz. Ölümünü hiç düşünmüyordum iyi bir karakterdi ve abisine katılmamıştı. Bjorn’ e olan sadakati ve dostluğu cidden iyiydi.

Vikings 5.Sezon 11.Bölüm Fragmanı

Ölen karakterlerden hangilerini seviyorsunuz? Alt kısımdan yorum yapabilirsiniz.

Oyun forumu nu da ziyaret edebilirsiniz.

16 Comments

  1. ayy yeni bölümü heyecanla bekliyorum 10. bölüm çok fena bitmişti nsndmdm björn ne yapcak acaba annesinin ölümüne engel olacak mı #teambjörn ♥

  2. Yaptıkları tamamen sacmalık!!!Bir an önce çıksada izlesek artık.

  3. Bu konuda çok bilgimiz yok, dizi birden sezon arasına girdi. İlk başta ne olduğunu anlayamadık bile. 15-20 gün lük kısa ara diye düşünüyordum fakat Temmuz ayında çıkacak. Uzun ara olduğundan olduğu için Vikings 6.Sezon olarak devam edebilir diye düşünüyorum.

Bir yanıt bırakın