İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Twitter Otomatik Beğendirme Kodu

Twitter Otomatik Fav Kodu

Merhaba arkadaşlar benimde aktif olarak kullandığım Twitter Otomatik Favori Kodu nu sizlerle paylaşacağım. Bu kodu ister ana sayfanızda isterseniz listelerde kullanabilirsiniz. Kodu kullanmanız hesabınız açısından hiç bir sorun yok bu kod ile 13Bin favori ekledim. Genelde listelerde elle her gün favori işlemleri yapılıyor. Bu kod ile bilgisayarınızdan otomatik favori ekletebilirsiniz.

Twitter Otomatik Fav Kodu


setInterval(function(){ $(".favorited").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove(); var yeni_tweet = $(".stream-container").find(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").attr('data-item-count'); var tweet = $('.stream-items.js-navigable-stream >.js-stream-item.stream-item.stream-item').length; if(tweet > 0){ $(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click(); setTimeout(function(){ $('.js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove(); },500); } if(tweet < 2 && yeni_tweet > 0){ $(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").click(); } },1000);

Twitter Otomatik Fav Kodu Nasıl Çalışır

Yukarıdaki kopyaladığımız kodu chrome tarayıcısı ile twitter’a girelim. Neredeki tweetleri favlatmak istiyorsanız oraya girin. İster anasayfa ister listeler. Daha sonra CTRL+SHİFT+J tuşlarına aynı anda basarak Console penceresini açalım. Açılan pencereye kopyaladığımız kodu direk yapıştıralım. Hemen çalışmaya başlayacaktır. Yapamadıysanız yorum yaparak iletişime geçebilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın