arama

Titans Dizisi İzlenir Mi?

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Serkan Erdoğan
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
  Loading...

Bugün ki yazım ve konum dizi üzerine olacak ve yabancı dizileri iyi takip edenler bilecektir ki DC’nin yeni dizisi olan Titans dizisi 13 Ekim 2018’de birinci bölümünü bizlerle paylaştı. Tabii bundan sonra bir kaç bölüm daha çıktıktan sonra insanların dizi ile ilgili görüşleri belirmeye başladı ki buna bende dahilim. Sizlere şahsi fikirlerimi paylaşarak dizinin izlenip izlenemeyeceği hakkında bilgiler vereceğim. Tabii tekrardan belirtmekte fayda var ki bunlar benim şahsi görüşümdür amacım herhangi bir şeyi yüceltmek  yada yerin dibine sokmak değildir.

Titans Dizisinin Konusu

Madem ki dizinin izlenebilirliğine bakacağız öncelikle dizinin konusunu bilmemiz gerekiyor düşüncesindeyim. Bu yüzden dizinin konusunu sizler ile paylaşmak istiyorum.

Eski bir sirkte çalışan olan Grayson, anne ve babasının ölümünden sonra Batman’in koruması altına alınmış ve suçlularla mücadele edebilmek için eğitilmiştir. Baş karakterimiz olan Grayson, “Nightwing” adında Batman’in koruması altından çıkacaktır ve Starfire, Raven, Beast Boy ve bir sürü süper kahramanın içinde bulunduğu korkusuz bir takım olan “Titans” takımının başına geçecektir ve hikaye bu doğrultuda şekillenecektir.

Titans Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncularına ve hangi rolleri üstlendiklerine bir bakalım isterseniz.

 • Brenton Thwaites : Dizinin baş rolü olan Dick Grayson(Nightwing) karakterini canlandırmaktadır.
 • Anna Diop : Dizide Koriand’r(Starfire) karakterini canlandırmaktadır.
 • Teagan CroftDizide Raven karakterini canlandırmaktadır.
 • Ryan PotterDizide Gar Logan(Beast Boy) karakterini canlandırmaktadır.

Oyuncu kadrosunu aslında saymakla bitiremeyiz fakat dizide öne çıkan oyuncular bu listelediğim isimlerdir. Daha fazla detaylı bilgi için Titans IMDB sayfasına gidebilirsiniz.

O halde şimdi sizlere dizinin resmi fragmanını paylaşmak istiyorum daha sonra ise kaldığımız yerden devam edelim.

Titans Dizi Fragmanı

Titans Dizisi İzlenir Mi?

Öncelikle değinmeden geçemeyeceğim bir konu var. Aslında dizi ilk çıktığında çok fazla negatif eleştiri aldığını sizlere söylemek istiyorum fakat bu eleştiriler dizinini geneline değil yalnızca Grayson karakteri bazlı olundu. Seçilen oyuncu olsun kostümleri olsun bu yönden çok fazla eleştiri almıştı fakat dizi bu eleştirilerin genelini olumlu hale dönüştürmeyi başarmış durumda. Bu cümleyi neye dayanarak kuruyorum biraz sonra aşağıda ekşi sözlük’den aldığım iyi ve kötü yorumları sizler ile paylaşacağım. Ama önce kişisel düşüncelerimi sizler ile paylaşmak istiyorum.

 • Kişisel Düşüncelerim:  Dizi bence olmuş ve izlemek için oldukça ideal karakterlerin birbirlerine olan uyumları oldukça iyi sağlanmış durumda. Dizi yeri geldiğinde ciddi, yeri geldiğinde güldüren ve yeri geldiğinde ise gerilimi iliklerinizde hissedeceğiniz şekilde işlenmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde yani 3 Kasım 2018’de 4. bölümü yayınlanan dizi oldukça güzel yorumlar alıyor ve izleyicilerin beğenisi çok iyi bir şekilde kazanmış duruyor. Ayrıca dizinin birinci sezonu bitmeden 2. sezon onayını da almış olması gözleri tekrar üzerine çekiyor.
 • Sosyal Medyadaki Görüşler ve Düşünceler: