The Walking Dead 9.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Walking Dead 9.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bu yazımızda The Walking Dead Yeni Sezon Ne zaman The Walking Dead 9.Sezon Ne Zaman Başlayacak? The Walking Dead 9.Sezon Ne zaman? The Walking Dead 9.Sezon Çıkacak mı? The Walking Dead 9.Sezon Ne Zaman Başlıyor?  Gibi soruların yanıtlarını vereceğiz.

The Walking Dead 9.Sezon Çıkacak mı?

Dünyada birçok insan tarafından tutkuyla izlenilen The Walking Dead 8 sozunluk bir serüveni geride bıraktı. Bu uzun soluklu macera ve tutku dolu diziyi bende severek takip ediyordum. Sevdiğim ve sürekli bıkmadan izlediğim dizilerden biridir. 8 sezonluk başarının ardından The Walking Dead 9.Sezon Çıkacak mı? Sorusunu sormuştuk. Evet arkadaşlar The Walking Dead 9.Sezon onayını aldı.

The walking dead 9.sezon çıkacak mı

IMDb ortalama puanı 8,5 gibi oldukça yüksek bir puan. Şimdiye kadar 115 bölüm çekildi. Çok başarılı oyuncu kadrosu var. Sürekli heyecan içinde devam ediyor.

The Walking Dead 9.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dünyada en çok izlenen başarılı yapımlardan olan The Walking Dead, bir suçlu kurşunu ile yaralanan ana karakterimiz Rick Grimes hastanede gözlerini açtığında, hastanenin tamamen terkedildiğini görür. Etrafta hiçbir insan göremez ve her yer ölü kaynamaktadır. Durumu kavraması biraz zaman aldıktan sonra adapte olur ve ailesini aramaya başlar. Ailesi ile yaşam mücadelesini ele alan hikaye de çok başarılı oyuncular rol almaktadır.

The Walking Dead 9.Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusuna gelirsek, Belli bir tarih ve fragman henüz yayınlanmadı. Tahminimize göre 2018 yılının sonlarına doğru 9.Sezon başlayacak. Bu durum izleyenleri ne kadar üzse de 9.Sezonun başlayacağı haberini sizlere vermek istedik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın