İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

The Rain 2. Sezon Çıkacak Mı?

Netflix’in yeni yapımlarından olan The Rain oldukça ilgi çekici bir dizi diyebilirim. Bildiğiniz üzere Netflix dizileri sezon olarak yayınlıyor. Yani birinci sezona ait bütün bölümleri aynı anda yayınlıyorlar. Dizi oldukça güzel olduğu için sezonu birkaç günde bitirmeniz mümkün. Hatta işi biraz abartırsanız ortalama 45 dakikadan hesaplarsak aralıksız 6 saat izlerseniz diziyi bitirebilirsiniz. Peki diziyi bitirdik ama The Rain 2. Sezon Çıkacak Mı? The Rain 2. Sezon Ne Zaman? Gibi solara cevap vermemiz gerekiyor. Ayrıca yazımın ilerleyen kısımlarında 2. Sezonla alakalı birkaç tahminde bulunacağım.

The Rain Dizi Konusu

Aslında bunu açıklayan bir yazı yazmıştım ona buradan ulaşabilirsiniz fakat yine de ufak bir şekilde bahsetmek gerekirse dünyada üretilen yapay bir yağmur sonucu insanlar yağmur damlalarının vücutlarına değmesi sonucu virüs kapıyorlar. Dizide ki insanlarda bu durumda hayatta kalmaya çalışıyorlar. Ayrıca virüsün gelişimini anlatıyor.

The Rain 2. Sezon Çıkacak Mı?

Bununla alakalı olarak Netflix’den resmi bir açıklama gelmese de izleyici kitlesine baktığımızda oldukça fazla hayranı bulunuyor. Ayrıca gayette başarılı bir dizi olmuş durumda yani o yüzden Netflix bunu ıska geçmez ikinci sezonu çıkacağını düşünüyorum.

The Rain 2. Sezon Ne Zaman?

Yukarıda dediğim gibi resmi bir açıklama bulunmuyor fakat Netflix’in diğer işlerine bakacak ve kıyaslama yapacak olursak 2019 yılının ilk haylarında yada son aylarında çıkacağını düşünüyorum.

The Rain 2. Sezon Nasıl Olacak?

Yazının bu kısmı bir miktar spoiler içermek durumunda olduğu için birinci sezonun hepsini izlemeden buraya gelenlerden şimdiden özür diliyorum. Dizinin sezon finaline bakacak olursak Simone ve kardeşi Rasmus oradan geçip gidebileceklerken, Simone geri dönerek grubu arkasında bırakmadı. Bunun dışında Apollon kurucusu olan adam da sadece çocuğu bulmak kaldı demişti. Bu ikisini düşünecek olursak ikinci sezon genellikle grubumuzu ve başrollerimizi Apollon güçlerinden kaçarken göreceğiz. Bunun yanında, Simone ve Rasmus’un babalarını tutsak olarak tutacaklarını biliyoruz baları oradan kaçarak çocuklarına yardım edecek olabilir. Virüsü yaratan birileri olarak çocuğunu öldürmeden virüs ile aşı yapmaya çalışabilir diye düşünüyorum. İkinci sezonda olacak olan şeyleri bu şekilde tahmin etmeye çalıştım bakalım tahminlerim ne kadar doğru çıkacak bekleyeceğiz.

Bir yorum

  1. Önder Önder 9 Haziran 2018

    2.sezon gelmeli.

Bir cevap yazın