The Last Of Us Part II’den Oynanış Videosu Geldi

Bir dönemin şüphesiz en çok oynanan oyunlardan bir tanesiydi diyebilirim. Bu serinin ilk oyunu o kadar fazla kişiyi ekran başına toplamış oldu ki oyun ne ara oynandı ne ara bitti herkes hayret etmişti. Ayrıca oyunun dış tasarımları o kadar güzeldi ki o oynayan çoğu kişi oyunun büyülü dünyasına kapılarak o virüslü dünyanın gerçek olmasını diledi. Şimdi öncelikle bu oyun kim tarafından geliştirildi ve yapıldı ona bakalım diyorum.

The Last Of Us Part I

Bu serinin ilk oyunu olarak adlandırıldı, hatta oyunun aslında ikincisinin çıkması planlarda bile yoktu. Fakat oyunun sonu öyle bir yerde bitmiş oldu ki bütün oyuncular bir beklenti içine girdiler hal böyle olunca da yapımcısı Naughty Dog boş geçmeden serinin ikinci oyununu çıkarmış oldular. Peki birinci oyuna daha detaylı bakacak olursak oyun 14 Haziran 2013’de yapımcı Naughty Dog ve Sony Computer Entertainment tarafından yayınlandı. Yayınlanmasının ardından büyük bir başarı kazanmıştır.

The Last Of Us Part II

Şimdi ise serinin ikinci oyunu ile karşımızda Naughty Dog, gelin sizle şimdi bu ikinci oyunu inceleyelim. Yine ilk oyunda olduğu gibi yapımcı çevre ve grafik teknolojisini sonuna kadar kullanmışlar. Durum böyle olunca gözlerimizin pasını silecek bir oyun geliyor. Sahne geçişleri olsun kamera kullanım teknikleri olsun yine her zaman ki gibi harika gözüküyor. Bu oyunda kız karakterimiz olan Ellie biraz daha büyümüş ve artık her şeye aklı eriyor durumda gibi gözüküyor. Tabii bununla birlikte dış karakterlerle olan ilişkileri artıyor. Ayrıca aşağıya bırakacağım oynanış videosunu bir solukta izleyeceğinizi düşünüyorum. Ayrıca video da göreceğiniz savaş dinamikleri ve saklanma dinamikleri yine muhteşem seviyeye getirilmiş. Sanırım oyun oynarken oyunda olduğumuzu bize unutturacak bir yapım geliyor. Bunca şeyden sonra oyunun çıkış tarihini merak ediyorsunuzdur.

The Last Of Us Part II Ne Zaman Çıkacak?

Bunun hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmış durumda değil fakat tahminim şu yönde; oynanış videosu geldiğine göre oyunun çıkması da yakındır diye düşünüyorum. Oyun tahminen 2019 yılının ilk aylarında yada yılın ortasında çıkacaktır diye düşünüyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın