Sylvester Stallone Öldü Mü?

Sylvester Stallone öldü mü?

Dünyaca ünlü ve büyük başyapıtlara imza atan başarılı aktör Sylvester Stallone Öldü Mü?

Sosyal medyada hızla yayılan haber ile birlikte tüm gözler dünyaca ünlü aktörün ailesine dikildi. Bugün çıkan haber ile herkes büyük üzüntüye uğradı fakat haberin doğru olup olmadığı akrabaları ve yakın çevresi tarafından henüz doğrulanmadı.

Sylvester Stallone Kimdir? – Michael Sylvester Gardenzio Stallone Kimdir?

Sylvester Stallone 6 Temmuz 1946 yılında dünyada geldi. Şuan 72 yaşında olan Sylvester Stallone en son 2017 yılında yayınlanan Galaksinin Koruyucuları Filminin 2.serisinde yer almıştı. Rocky adlı film ile dünyaca ünlü olmayı başardı ve yıllardır herkesin hafızasında yer aldı. Rocky serisinin usta oyuncusu ayrıca serinin yazarı ve yönetmeniydi. Ardından 1982 yılında çıkarılan John Rambo karakteri ile ününe ün katan Sylvester Stallone nasıl profesyönel bir oyuncu olduğunu herkese kanıtlamıştır. Rambo filmi’de 4 seri olarak vizyona girmiştir.

Ünlü oyuncunun ölümü hakkında yayınlanan haberler şuan için gerçek değildir. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Sylvester Stallone Ölmedi! – Sylvester Stallone Öldü Mü Haberleri Yalan Çıktı

Yazımızı yayınladıktan 3 dakika sonra Sylvester Stallone resmi instagram hesabında bir gönderi paylaştı ve ölmediğini duyurmuştu. 🙂 Allah uzun ömürler versin diyelim.

Sylvester Stallone olmedi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın