Suicide Squad 2 Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazıya giren çoğu kişi hatta herkes diyelim serinin ilk filmini izlemiştir diye düşünüyorum. Şimdi ise bu serinin devamı olan Suicide Squad 2 çıkıyor, çıkacak olan bu filmin tarih ve çekim yeri açıklanmış durumda. Ama herkes biliyor ki ilk film tam bir hayal kırıklığı abidesiydi. Çünkü Joker karakteri beklenilen kadar ön plana çıkarılmamış tamamen arkada kalmıştı. Hatta bu karakterin film boyunca sadece birkaç sahnesi göze çarpıyordu bunun dışında filmde yoktu diyebiliriz.

Suicide Squad 2 Hakkında Açıklamalar

Dediğim gibi ilk film tam bir hayal kırıklığıydı fakat gelecek olan ikinci film için gelişmeler yaşanıyor. Omega Underground tarafından yayınlanan bir rapora göre Suicide Squad 2 filminin çekimlerine 2018 yılının son bahar aylarında muhtemelen Ekim veya Kasım aylarında başlanılacağı düşünülüyor. Yönetmen koltuğunda ise birinci filmde olduğu gibi Gavin O’Conner oturacak gibi gözüküyor. Omega’nın açıklamalarına göre 2016 yılında çıkan ve büyük tepki toplayan yapımın yeni filmin çıkması ile tamamen akıllardan silinecek olduğunu belirtilmiş oldu.

Serinin birinci filmi olan Suicide Squad, Warner Bros’un Kanada’nın Ontario şehrinde bulunan Pinewood Totonto stüdyolarında çekilmişti. Yeni film için daha büyük ve daha farklı bir stüdyoya geçerek filmin kalitesinin arttırılması hedefleniyor.

suicide squad 2 ne zaman çıkacak

Bunun için yapımcı olan Warner Bros. İngiltere’de bulunan Leavesden Stüdyolarında ikinci filmi çekmeyi düşünüyor. Bu stüdyo 80 hektarlık bir alana kurulmuş durumda ve tarihteki bütün başarılı filmler burada çekilmiş; Harry Potter, King Arthur : Legend of the Sword ve Wonder Women gibi filmler bu stüdyodan çıkmış durumda.

Peki gelelim can alıcı soruya film ne zaman çıkacak?

Suicide Squad 2 Ne Zaman Çıkacak?

Bunun hakkında bir bilgi henüz verilmedi fakat ilerleyen dönemlerde bununla alakalı bilgiler bizlere sunulacaktır. Beklenen film Suicide Squad 2’nin oyuncu kadrosu ise şu şekilde;

  • Will Smith
  • Margot Robbie
  • Jared Leto
  • Viola Davis

Gibi aynı kadroyla devam ediyor fakat elbette yeni oyuncuların ekleneceğini düşünüyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın