arama

Steam’de Bulunan En İyi Ücretsiz 5 Oyun

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • manager
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
    Loading...

Steam’de binlerce oyun bulunmakta ve her hafta oyunların arasına bir yenisi eklenmekte. Her geçen gün daha fazla oyun ve oyuncu kazanan platform, sayısız oyuncu ve geliştiriciye ev sahipliği yapmakta. Bizde sizlere bu oyunların içinden merakla beklenen Steam’de bulunan en iyi ücretsiz 5 oyunu sizler için derledik. Steam mağazasında her hangi puanlama tutulmadığından oyuncuların beğenisi göz önüne alınarak sizlere hitap edebilecek hafızlardan silinmeyen Steam’de bulunan en iyi ücretsiz 5 başarılı oyunu listeledik. Bugün Ücretli oyunlara bütçesini ayıramayanlar için en az onlar kadar kaliteli en iyi ücretsiz 5 oyundan bahsedeceğim.

Paladins

En iyi 10 ücretsiz oyun

Oyun MOBA türü video oyunu birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun ilk olarak erken erişim ile 17 Kasım 2015’de çıkmıştır. Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen oyun oyuncuları kendine çekmeyi başararak Steam’de bulunan en iyi ücretsiz 5 oyun arasında yer almayı başarıyor.

Team Fortress 2

Steam’de bulunan en iyi ücretsiz 5 oyun

TF2 oyunu, Valve tarafından geliştirilen Steam’de ücretsiz oyunlar arasında bulunan takım tabanlı bir çok oyunculu oynanabilen nişancı türü oyundur. Orjinal Quake oyununun geliştiriciler tarafından oyunun devamı niteliğindedir. İlk piyasa sürülüş tarihi 10 Ekim 2007’dedir.

Warframe

Üçüncü şahıs nişancı oyunu olan Warframe oynayış şekli uzayda geçen bir macerayı anlatmakta antik Tenno savaşçılarını kullandığımız oyunda bu karakterle oldukça hızlı ve silahın haricinde kılıçta kullanabiliyor olması. İster tek oyunculu ister arkadaşlarınızla veya başka insanlarla mücadele ettiğiniz oyunda Steam’de ücretsiz oyunlar arasında.

Dirty Bomb

En iyi ücretsiz 5 oyun

Piyasa sürülüş tarihi 1 Haziran 2015 olan oyunun oynayış bakımından OverWatch tarzı oyunda etkileyici ve hızlı grafikleriyle aksiyon dolu oyun, çeşitli özgün özelliklere sahip bir MMOFPS oyunudur. Steam marketlerinden ücretsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.

APB: Reloaded

Steam’de ücretsiz en iyi oyun

Güzel bir fikre sahip olan oyunda kalabalık oynandığı zaman güzel hala gelebiliyor. Tamamen online olarak oynayabileceğimiz oyun 2005’de duyurulmuştu. Grafikler ve modeller günümüz oyunlarına göre iyi değil ama Steam’de bulunan en iyi ücretsiz 5 oyun arasında gösterilmekte.