İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Steam 2018 Yaz İndirimlerinden Alınabilecek 50TL Altı Oyunlar

Steam 2018 Yaz İndirimlerinden Alınabilecek 50TL Altı Oyunlar

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki Steam yaz indirimi dün itibari ile başladı. 15 gün sürecek bu indirim ile bir çok oyun sever Steam’de akın akın paralar harcadı. Bunun sonucunda dün yani Steam Yaz İndirimi ‘nin ilk günü Steam üzerinde çöküntüler yaşandı. Steam Yaz İndirimlerinden Alınabilecek 50TL Altı Oyunlar

Özellikle PUBG’nin 45 TL olması ile oyuncular akın etti. Bizde bu yazımızda Steam Yaz İndiriminden Ne Alınır? diyerek, alabileceğiniz oyunları listeleyeceğiz.

Zaman geçti Steam 2018 Son Bahar İndirimleri başladı.

1- PUBG – 46,23TL

pubg

Eminim PUBG‘ yi oynamasanız ilginiz olmasa bile mutlaka duymuşsunuzdur. Özellikle yayınladığı Mobil versiyonu sayesinde oyun oynamayı bilmeyen, hiç ilgisi alakası olmayan kişilere bile ulaşmıştı. İndirimsiz hali 69 TL olan PUBG Steam 2018 Yaz İndirimi ile 46.23 TL’ye inince oyuncular indirimi bekleyen fırsatçılar oyuna saldırdı. Ben oyunu 1-2 ay önce indirimi beklemeden 50 TL’ye almıştım. Bunu nasıl yaptığımı anlatmıştım hatırlasanız. Hatırlamayanlar için buraya link bıraktım. İndirimi kaçıran arkadaşlar bu sayede yine aynı fiyata alabilirler.  Oyun Türkçe destekliyor.


2- CS-GO – 12,50 TL

cs-go

Yine efsanevi oyunlardan biri olan CS-GO Steam üzerinde geçtiğimiz yıllarda yanlış hatırlamıyor isem 31 TL’den satılıyordu. Bu yıl indirimsiz hali 25 TL olan oyun Steam 2018 Yaz İndirimi ile 12.50 TL’ye indi. Her yaştan kişinin rahatlıkla alabileceği bir fiyat olan CS-GO özellikle Smurf hesap kasmak isteyenler için mükemmel bir indirim oldu diyebiliriz. Oyun Türkçe destekliyor.


3-Rocket League – 15,50 TL

Rocket League

Üçüncü önerim ise fantastik ve eğlenceli oyunlardan biri Rocket League, oyun kütüphanemde zaten vardı. Olmasaydı bu indirimde kesinlikle kaçırmaz kütüphaneme eklerdim diyebilirim. Bildiğimiz futbol oyununu arabalar ile oynuyorsunuz. Öyle düz futbol değil ama ahahaha. Görebileceğiniz en eğlenceli futbol diyebiliriz, özel arabalar, özel tasarımlar yetenekler ve daha bir çok şey bu oyunda var. Denemenizi tavsiye ederim.  İndirim öncesi 31′ iken %50 indirim ile 15,50 TL ye düştü. Bu fiyata bu oyun kaçmaz diyelim. Oyun Türkçe destekliyor.


4- ARK: Survival Evolved – 29,37 TL

ARK Survival Evolved

Aslında uzun zamandır almak istediğim bir oyun diyebilirim, fakat oyunun optimizasyon sorunlarının olduğunu duyduğum için almamıştım. 2018 Yaz İndirimleri ile oyun fiyatının %67 indirim ile 89 TL’ den 29,37 TL’ye düştüğünü görünce almamak mümkün mü? Hemen kaptım ve kütüphaneme eklemiş oldum. Bence bu fiyata kaçırmayın derim.  Oyun Türkçe destekliyor.


5-  Euro Truck Simulator 2 – 9,75 TL

 Euro Truck Simulator 2

Son olarak yine efsanevi oyunlardan biri, 2013 yılında çıkmış olsa da halen günümüzde en çok satanlar listesinde ve en iyi Simulator oyunlarından birisi diyebiliriz. Oyun halen oynanması ve satılmasının en büyük nedenlerinden biri Multiplayer olarak oynanması diye düşünüyorum ben. Steam Yaz İndirimleri ile %75 indirim alarak 39 TL’den 9,75 TL ye düştü. Mutlaka almanızı tavsiye ederim.

 

Evet arkadaşlar bu yazımızın da sonuna geldik. Bu yazımızda Steam Yaz İndirimlerinde 50 TL Altı Alınabilecek Oyunlar ‘ı listeledik. Umarım yazımız sizin için faydalı olmuştur. Bu yaz indiriminde neler almayı planlıyorsunuz? Alt taraftan yorum atabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın