İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Steam 2018 Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu

Her yıl, hatta her mevsim sürpriz indirimlerle karşımıza gelen Steam bu yılda bizlerle güzel indirimlerini buluşturmaya hazırlanıyor. Steam bu sefer resmi Twitter hesabından indirim yapacağını ve bu indirimin tarihini resmen açıklamış bulunuyor. Peki bu cümleden sonra akıllara şöyle bir soru geliyor 2018 Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman? Hemen sizler için bu soruyu cevaplayalım.

Bildiğiniz üzere Steam daha önce yapacağı indirimlerin kesin tarihini resmi bir şekilde açıklamıyordu yani daha doğrusu duyurmaktan yana olmuyordu. Fakat bu sefer Twitter üzerinden 2018 yaz indirimlerinin başlangıç tarihini duyurmuş oldular.

Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Yaz indirimlerinin başlangıç tarihi, Steam’in Steam Database hesabından duyuruldu. Atılan bu tweet’de ‘Steam Yaz İndirimleri 21 Haziran’da Başlıyor’ ibaresi bulunuyordu. Şirket resmi bir açıklamada bulunsa da hala gizemler bulunuyor. Bu gizemlerden biriside indirimlerin ne zaman biteceği konusunda, gizemini hala sürdürüyor. Fakat genel yaz indirimleri durumuna bakacak olursak 4 Temmuz günü sona ereceği büyük bir tahmin olacaktır diye düşünüyorum.

Steam yaz indirimleri bildiğiniz üzere çok büyük indirimlerden yararlanmamıza olanak sağlıyor, indirimleri kaçırmadan istediğiniz oyunları almanızı temenni ediyorum. Değerli yorumlarınızı yazı altında bekliyorum. Yorumlarınız bizler için önem teşkil etmektedir.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın