State of Decay 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

2016 yılında düzenlenen E3 fuarında duyurulan ve o zamandan beri merakla beklenen State of Decay 2 oyunundan yapımcılar tarafından 22 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

State Of Decay Oyunu Nedir?

Bilmeyenler için State Of Decay oyununu bir miktar anlatalım. Zombi apokaliptik bir ortamda diğer yaşayanlar insanlar ile etkileşime geçerek hayatta kalmaya çalıştığınız bir oyundur. Bu oyunda geniş bir açık dünya mevcuttur, etkileşime girebileceğiniz düşmanlar, kendi kurabileceğiniz gruplar ve bolca görev bulunuyor. Kısacası oyunda hayatta kalmak için gereksinimlerinizi karşılamanız gerekiyor ve oluşturmuş olduğunuz gruptaki insan sayısı arttıkça gereksinimlerinizde doğru orantılı olarak artıyor.

İyi güzel fakat bu oyun ne zaman çıkacak buna da değinelim State Of Decay oyunu 22 Mayıs 2018 tarihinde takipçileri ve diğer oyun severler ile buluşmayı planlıyor. Oyunu bende oynamak istiyorum yayınlanan video’da ise her şeyin hazır olduğu gösterilmiş durumda. Umarım herhangi bir erteleme olmadan satışa sunulur ve oynamaya başlayabiliriz.

state of decay 2 ne zaman çıkacak

State Of Decay 2 Oyununda Neler Yapabiliriz

Yeni oyunda gruplar kurabilecek ve bu gruptaki kişilere görev dağılımı yapabileceksiniz. Ya da grup kuramadınız mı çünkü siz fevri bir karaktersiniz kimseyle anlaşamadınız mı? Bu sefer “Yalnız Kurt” olarak yolunuza devam ediyorsunuz. Ama şunu unutmayın ki temel ihtiyaçlarınız için dışarıya çıkmak zorundasınız ve bu durumda sizi pusuya düşürmeye çalışan düşmanlarınız olacak.

İlk oyunun aksine grafik motorunda büyük oranda geliştirme yapılan bu ikinci oyunda da yapay zekâların eylemlerine de çeşitlilik getirilmiş durumda.  O halde sözü fazla uzatmadan oynanış videosunu sizlerin izleyişine sunuyorum.

State Of Decay 2 Oynanış Videosu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın