Snake Mania Hızlı Para Kasma

Snake Mania Hızlı Para Kasma

Merhaba arkadaşlar bugünkü yazımda facebook’da denk geldiğim ve yaklaşık 1 haftadır oynadığım saçma ama bir o kadar da bağımlılık yapan zaman öldürmeye birebir oyunu tanıtmış olacağım. Snake Mania’da Hızlı Para Kasma Yolları nı anlatacağım.

snake mania ana ekran

Video çektim fakat sesim çıkmamış 15 dakikalık video çöpe gitti. Bu yüzden yazılı görselli anlatayım dedim. Video’yu yakında tekrar çekip koyacağım. Mikrofon sorunum var biride çıkıp demiyor ki ilhan sana bir mikrofon hediye edeyim bize güzel videolar hazırla diye. Snake Mania Hilesi yok malesef. Hilesiz olması gerçi daha güzel. Emek harcıyorsunuz sinir oluyorsunuz ve çabalıyorsunuz. Neyse bakalım hemen konumuza dönelim.

Snake Mania Hızlı Para Kasma Yöntemleri

snake mania time limited modu

1- Snake Mania Time-Limited Modu

Bu mod’da 4 dakika içerisinde sol tarafta verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu görevler rank’ınıza göre değişiyor. Ben Master rankında olduğum için 4 dakika içinde ilk 3’e gir ve 22 kişiyi öldür diyor. Buda çok zor 19 kişiyi yakmayı başardım fakat ne yazık ki 22 olmadı. İlk 3 e girmek zaten kolay geliyor artık elim alışmış iyice. Neyse Time-Limited modunda bu şekilde görev yaparsanız kutu-sandık verecek. Bu sandıkların süreleri mevcut Treasue kısmından bunları açarak içinden altın ve kostüm parçası çıkarabilirsiniz.

Snake mania kutu açmak

2- Snake Mania İnfinite Modu

Bu modda süre olmadan rekor yapmaya çalışıyorsunuz. Bu moda girip ölmeden yüksek puanlar yapmanız gerekmekte üstteki resme bakarsanız benim rekorum 219bin küsür. Mesela 30 40 bin yaptınız öldüğünüzde en az 500-800 arasında para veriyor.

3- Rank atlayıp ay sonunu bekleyin.

Bir nevi Snake Mania Elmas Kasma Yolu nu açıklamış olduk. Açıklamak gerekirse oyunda rank sistemi var. Rank’ınıza göre ay sonunda kazanç sağlıyorsunuz. Master olarak ayı bitirdim 60 elmas kazandım. Snake Mania  Elmaslar da bir nevi para. Elmaslarınızı altına dönüştürebilirsiniz.

Anlatacaklarım bu kadar videolar yakında gelecek. Zaman geçirmek için birebir oyun. Oruçluyken ve zamanın geçmesini istiyorsanız bu oyunda takılabilirsiniz. Videolar için takipte kalın ve YouTube kanalımıza abone olun.

Yazarbey YouTube Kanalı

Oyun hakkında görüşlerinizi yorum atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın