Shadow of The Tomb Raider Co-Op Modu

İki gün önce yayınlanan Shadow of The Tomb Raider oyununun fragman da yayınlanma tarihinin kesinleşmesinin ardından yapımcılardan yeni bilgiler gelmeye, oyun giderek şekillenmeye ve ilgi çekmeye devam ediyor. Yapımcılardan gelen son bilgi ise oyunda co-op seçeneği olacağı yönünde oldu.  Bunu direkt olarak böyle duyurmamış olsalar da verilen bir bilginin içerisinde vurgulamışlar. Peki yapımcılardan gelen bilgi ne oldu biz nerden çıkardık bu co-op seçeneğini?

Yapımcıların verdiği bilgiye göre oyun alındıktan sonra sunulacak Season Pass’ların oyunculara 7 ay içerisinde ve 7 ayrı farklı hikâye şeklinde sunulacak. Ayrıca gelen her yeni hikâyenin ise yeni kostümler, yeni silahlar ve yeni beceri seviyeleri getirecek. Buda oyuncular için çok keyifli bir oyun yapısı haline gelmiş olacak.

Season Pass

Yayınlanan ilk Season Pass’ın co-op seçeneği içereceği söyleniyor. Bu sayede zorlu bulmacaları insanlar beraber çözebilecekler ve daha keyifli bir oyun oynanmış olacak. Tabii ki oyun co-op seçeneğine girdiğinde normal tek kişi oynarkenkinden daha zor olacağı için tam bir uyum gerekiyor. Aylık olan sunulacak olan bu Season Pass’ların ücretleri konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor fakat ilerleyen zamanlarda bununla alakalı bir bilgi geleceğine eminim.

Shadow of The Tomb Raider Ultimate Paket
Shadow of The Tomb Raider Ultimate Paket Özellikleri
Paketler

Oyunun şuanda iki ayrı paketi bulunuyor bunlar Croft Edition  ve Ultimate Edition olarak gösterilmiş ve duyurulmuş durumda. Croft Edition’un $90’lık bir fiyatı varken, Ultimate Edition’un ise $200’lık bir fiyatı bulunuyor. Bu paketleri aldığınızda otomatik olarak her ay çıkacak olan Season Pass’larıda almış oluyorsunuz.

İlerleyen zamanlarda gelecek yeni bilgiler ile sizinle olacağım, yorumlarınız bizim için önemlidir bunu unutmadan aşağıdan düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın