arama

PUBG’den Suicide Squat Sürprizi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Serkan Erdoğan
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
    Loading...

Oyun sektörünü takip eden herkes Fornite’ın geçenlerde yaptığı anlaşma ile oyuna Avengers: Infinity War‘ın kötü karakteri olan Thanos’u oyuna eklemişlerdi ve bunu üzerine sinema sektöründe oldukça dikkat çekmişti. Şimdi ki haber ise Bluehole üzerine olacak, aynı taktiği yada pazarlama tekniğini şimdi bu şirket uyguluyor. Hatta aralarındaki çekişmenin ne kadar büyük boyutlara geldiğini buradan görebilirsiniz diye düşünüyorum. Çünkü bir diğeri ne yaparsa diğeri de onu yapma yönünde ilerliyorlar.

Şuanda yazımızın konusu ise başlıkta gördüğünüz üzere PlayerUnknown’s Battlegrounds üzerine olacak Epic Games’in yukarıdaki ataklarından sonra bu sefer ise Bluehole Studio, DC ile bir anlaşma gerçekleştirdi ve bu anlaşmaya göre oyuna Jokerve Harley Quinn kostümleri eklenecek. Hatta bununla alakalı olarak bir tanıtım videosu bile paylaşılmış durumda. Şimdi sizleri o video ile baş başa bırakıyorum ve yazımıza sonra kaldığı yerden devam edeceğiz.

İlk paylaşılan video üstteki şekildeydi ve görüyorsunuz ki kostümleri falan tam olarak göstermemişler, yeni yayınlanan videoda biraz daha hikaye ve Role Play katmışlar işin içine düşüncesindeyim. Bu şekilde filme bir gönderme de yapılmış durumda olduğunu görüyoruz.

Burada da dediğim gibi biraz daha hikayeye kaçılmış durumda. Fakat kostümlerin oyuna ne zaman ekleneceği hakkında bir bilgi paylaşmamışlar. Ama duyurusu yapıldığına göre gelmesi çok uzun sürmeyecektir, küçük bir güncelleme ile bu kostümler oyunumuza eklenebilir.

Gördüğünüz gibi oyun dünyasında çekişmeler giderek artıyor ve oyunun popülerliğini yitirmemesi için sürekli insanları oyuna çekecek pazarlama teknikleri deniyorlar. Sizce bu konuda ne kadar başarılılar düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.