PUBG Ucuza Nasıl Alınır?

PubG Ucuza Satın Alma

Merhaba arkadaşlar bugünkü yazımda hepimizin sürekli duyguğu hatta son zamanlarda mobil sürümüde çıkartılıp oyuncular tarafından büyük ilgi gören PubG’nin masaüstü versiyonunu nasıl daha ucuza alabiliriz bunu sizlerle paylaşacağım.

Yarım saat kadar önce mobil’de oynadığım PubG’nin Bilgisayar versiyonunu satın almaya karar verdim ve hemen bilgisayarı açtım. Steam üzerinde 69 TL olan bu oyunu yine Steam platformu üzerinden daha ucuza satın alabilirsiniz. Görenler belki tereddüt edebilir fakat herhangi bir sorun yok tamamen normal ve güvenli bir yöntem. Olay şöyle işliyor oyun satılıcıları’ nın Steam hesaplarını tahmin edebileceğimiz gibi baya bir dolu doludur. Steam’de ki bakiyeyi direk olarak banka hesabımıza çekemediğimiz için oyun satıcıları bu yola başvurarak Steam bakiyelerini nakit’e çevirmiş oluyorlar.

Mesela PubG oyununu ben 55TL den sipariş verdim. Oyun satıcısı Steam linkimi istedi ve benim steam hesabıma oyunu hediye olarak yollamış oldu. Alan memnun satan memnun. Ben daha ucuza almış oldum, satıcı ise bakiyesini nakite çevirmiş oldu.

Neden daha ucuz? – Güvenli mi?

Aynı fiyata olsa neden Steam üzerinden direk almak yerine bu adamlardan alasınız. Daha ucuza satıyor ki bakiyesini nakit’e çeviriyor. Tamamen güvenli Google’a PubG Ucuz kelimesini aratarak bulunan oyun satıcılarından satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın