PUBG MOBİLE TAKTİKLERİ

PUBG MOBİLE TAKTİKLERİ

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere PUBG MOBİL TAKTİKLERİ n’den bahsedeceğim. Oyunda nasıl 1.takım veya nasıl 1.oluruz bunlara değineceğim. Bu verdiğimiz taktikler ile daha başarılı ve zevkli oyun oynayabileceksiniz.  Öncelikle oyunu anlamak gerek bodozlama mantıksızca dalmayalım oyuna. Oyuna girip gezdiğinizi oynamaya çalıştığınızı varsayıyorum ve buna göre anlatmaya çalışacağım.  Hatta madde madde versem daha güzel bir anlatım olacak sanırım. Umarım bu taktikler ile daha iyi ve zevkli bir oyuna kavuşabilirsiniz.

PUBG Mobile Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İlk maddede şunu söylemek istiyorum ki, uçaktan atlayacağımız yer çok önemli. Uçak rotasını haritadan takip edip, haritadan işaretleme yapıp atlayacağımız yere yaklaştığımızda uçaktan atlamalıyız fakat! Rota hizasına çok yakın yerleşkelerde sizin gibi çok fazla oyuncu atlayacağı için lootlamanız daha zor olacak ve ölüm riskiniz daha fazla olacaktır. Bu yüzden rotadan mümkün oldukça uzak yerlere atlamalıyız.
  • Yere indikten sonra bir an önce silah arayışına gireceğiz fakat lootlama yaparken dikkatli ve düzenli yapmamız bizim için daha iyi olacaktır. Girdiğimiz evlere tekrar girmemiş ve ev atlamadan devam etmemiz bizim için faydalı olacaktır. Fazla oyalanmadan evleri gezip malzemelerimizi toplayalım.
  • Malzeme toplarken elimizdeki silah ve bu silaha uyumlu aksesuarlar ve kurşunlar ile karşılaştığımızda otomatik olarak toplayacaktır fakat, otomatik toplayıcı biraz zaman kaybı yaratabiliyor. Acele etmemiz gerektiğini söylemiştim. Otomatik toplarken bizde buna el atarak daha hızlı toplama yapalım.
  • Lootlanan yerlerin kapıları açıktır, kapıların açık olduğu evlere genelde ziyaret etmiyorum. Sizde bu şekilde evin gezilip gezilmediğine dikkat ederseniz boşa zaman harcamış olmazsınız.
  • Belli vakitlerde uçaktan düşe Air drop’lara görmemiş gibi saldırmayın. Mümkünse air drop’ lara mesafeli kalarak bir yere pusun. Gelen diğer oyuncuları bu sayede avlayabilirsiniz.
  • Çember daraldığında hepimiz çembere doğru yardırıyoruz. Bunun yerine çemberin tam ortalarına doğru gidip buralarda zaman geçirip lootlamamız bizim için daha faydalı olacaktır. Özellikler çemberin ortasında bir dağa pusup  çember daralmasında koşan oyuncuları avlamak oldukça kolay oluyor.

pubg mobil

Umarım taktiklerim hoşunuza gitmiştir. Elimden geldikçe eklemeye ve gelen güncellemelere göre yazılar yazmaya devam edeceğim. Sizde taktikleriniz var ise yorum yapıp bizlerle paylaşmayı unutmayın. Sağlıcakla kalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın