PUBG MOBİLE Android 0.4.0 Güncellemesi

PUBG MOBİLE Android 0.4.0 Güncellemesi

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda PUBG Mobile 0.4.0 Güncellemesinden bahsedeceğiz.

272MB’lık bir güncelleme geldi. Güncelleme ile eğlence modu ve alıştırma modu getirildi. Hav a koşulu olarak gün batımı ve 20 adet optimize edilmiş yeni silah getirildi.

PUBG MOBİLE Alıştırma Modu

Alıştırma modunda silahları alıp deneyebilir, test edebilir ve tüm malzemeleri kullanabilirsiniz. Öldürme gibi bir olay yok, diğer oyunculara sıksanız veya onlar size sıksa bile canınız gitmiyor. Masalar üzerine dizilmiş tüm silahlar kategori olarak.

PUBG MOBİLE Araçlara Gelen Güncelleme

Araçlara gelen güncellemelerden en büyüğü benim açımdam en son kullandığımız aracı haritada nerede bıraktığımızı görebiliyoruz. Aracımızı nereye bıraktığımızı görmemiz aracı kaybetmememizi sağlıyor. Bu güzel olmuş, motorlara ise aşşağı yukarı denge özelliği gelmiş. Yine bu motor sürerken bir bayırdan, dağdan atlarken denge kurabilmemizi sağlıyacak. Arabalara ise Gaz modu getirilmiş normal gitmenin haricinde gaz butonu ile daha hızlı gitmenizi sağlayacak. Bir nevi nitro diyebiliriz. Gaz modu aracın deposunu nasıl etkileyecek henüz bir fikrim yok.

PUBG MOBİLE Eğim ve Nişan

Eğim aldığımızda otomatik dürbün açılabiliyor. Ayarlardan bunu aktif edebilirsiniz.

PUBG MOBİLE Yeni Para Birimi

Yeni para birimi olan UC oluşturulmuş. UC para birimini gerçek para ile satın alabiliyorsunuz. UC para birimi ile Ajan Sandığı satın alabiliyorsunuz. Bu sandıktan 20 ürün var, ürünler random çıkıyor. Pek işe yarayacağını düşündüğüm bir şey değil. Sadece dış görünüş olarak kıyafet gelebiliyor. Bu para birimini kim gerçek para ile alıp kıyafet alır şüpheli, yine alanlar olacaktır muhakkak.

PUBG MOBİLE Eğlence Modu

Eğlence modunda hiç hız kaybetmeden alan direk belli oluyor. Bu alana atlayıp oyuna başlıyorsunuz tüm oyuncular bu alana atlıyor. Çok hızlı bir şekilde lootlama yapıp direk savaşın içinde oyuna başlıyorsunuz. Çok hızlı olmanız gerekiyor. Klasikten sıkılanlar için güzel olmuş. Ama farkettiğim kadarı ile 2 dakika bekledim oyun oluşturulmadı. Klasikdeki gibi saniyesinde oyun oluşturulmuyor. Bu mod’da 28 oyuncu iniş yapacak.

Otomatik kafa açılma özelliği gelmiş, bu ne kadar kullanışlı olur bilmiyorum. Yinede kullanan olacaktır. İos için henüz güncelleme gelmedi, beklemedeyiz. Güncelleme gelir gelmez sizler ile hem video ve hem yazı ile tekrar buluşacağım. Kendinize iyi bakın.

Alttaki videomuzu beğenip yorum yapıp abone olmayı unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın