PUBG MOBİL DENEYİMİ

PUBG MOBİLE

Son zamanlarda adından sürekli bahsettiğimiz oyun PUBG‘nin mobil versiyonu çıkalı uzun zaman olmuştu fakat 1 hafta deneyip öyle yazı yazmak istedim. Ayrıca dün PUBG Masaüstü versiyonun’da satın alıp deneyimledikten sonra bu yazımın daha iyi olacağını düşündüm.

Bir haftadır oynadığım PUBG‘den size bahsedeceğim. Oldukça olumlu yorumlarım olacak gibi duruyor. Bilgisayar versiyonu ile kıyasladığımızda oldukça iyi. Oyunda girip hiç beklemeden takımınızı kurup oynayabiliyorsunuz. Çok fazla oyuncusu olduğunu söyleyebiliriz. Sunucu tarafına bakacak olursak bu kadar çok oyuncuyu sorunsuz şekilde taşıyabiliyor.

Bilgisayarda oynadığımda oyun çok hızlı gelişiyor, mobil ile bilgisayar haritaları aynı. Mobil’de nişan alma olayı daha zor olduğu için karşınıza adam çıktığında 2 3 saniye hatta bazen daha fazla zamanınız oluyor iki kişi’de nişan alasıya kadar. Bunun yerine hızlı davranıp hem sıkıp hem nişan almayı deneyin. Bu sayede karşınızdaki kişi düzgün nişan alamaz ve telaşa girer. Yine kıyaslama yapacak olursak mobilde eşya ararken işinize yarayacak eşyaların rengi farklı oluyor ve otomatik alabiliyor fakat bilgisayar kısmında bu şekilde değilmiş. Silahları kurşunları ve diğer aksesuarları öğrenmiş olmanız ve buna göre oynamanız gerekiyor gibi duruyor.

PUBG MOBİLE HAKKINDA

Oyunun çok fazla dil desteği mevcut. Bunlar: Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Çince, Tayca ve Endonezca
PUBG Mobil Boyutu: 900MB
Kategori: Aksiyon
Yaş Sınırı: 17+

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın