PUBG Geniş Bir Güncelleme Aldı

Son zamanların en güncel ve en popüler oyunu olan PUBG yine kendinden bahsettirecek 11. Hafta Güncellemesini yaptı. Bu güncelleme ile aslında oyuncuların bazı isteklerini yerine getirmiş oldular, gelen güncellemenin tümüne bakarsak gayet faydalı ve yerinde bir güncelleme olmuş. Bu güncelleme parçalarından iki şeyin gerçekten çok önemli bir adım olduğunu düşünüyorum.  Pekala gelen güncellemeye şöyle bir göz atacak olursak sırayla bir liste haline getirelim.

Uçak Rotasını Oyun Başlamadan Önce Görebileceğiz

Pubg 11. Hafta Güncellemesi

Eklenen bu parça bence çok önemli ve faydalı olmuş oldu. Lobideyken yani oyun bekleme alanındayken haritayı açtığımızda uçağın geçeceği düzlemi göreceğiz. Bu doğrultu uçak haritanın dışına çıkana kadar gösterilmeye devam edecek. Peki bize nasıl bir fayda sağlayacak sorusuna gelirsek atlayacağımız ve loot yapmak istediğimiz yeri önceden tespit edebileceğiz.

Yeni Equinox Kasası

Pubg Equinox Sandığı

Güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir sandık eklendi. Bu sandık %25 şans ile düşecek ve sandığın içinden silah kozmetik ürünleri bulunacak. Tabii bu sandık ücretli bir sandık olmuş olacak kilit ile açılacak. Bunun yanında oyuna “Hedef Talimi” adında bir tava eklendi ve her karakter, hesaptan 5.000 Battle Point karşılığında bir kere satın alınabilecek.

Harita Seçebilme Özelliği GeliyorPubg Harita Seçme Ekranı

Oyunu oynayan herkesin istediği bir şeydi bu, sonunda oyuna eklenecek ama bu güncelleme ile değil fakat altyapı hazırlıkları tamamlanmış durumda. Önümüzdeki güncelleme ile oyuna harita seçme seçeneği eklenmiş olacak bununla birlikte oynamak istediğiniz haritayı seçebileceksiniz. Aslında duyulan haberlere göre bunu oyuna çok daha önce ekleyeceklermiş fakat diğer haritaların oynanmamasından korkulmuş ve denge sağlamak amacıyla getirilmemiş. Fakat yapılan araştırmalara göre haritalardaki oyuncu dağılımının eşit şekilde yapılacağı görülmüş. İkinci en faydalı güncelleme olmuş olacak.

Haftalık Sandık Ücretlerinin Sıfırlanması

Güncelleme ile buna da el atılmış artık haftalık sandık ücretlerinin sıfırlanması Pazartesi 03.00’da değil Perşembe 03.00’da olacak. Böyle bir değişiklik neden yapıldı bilinmiyor fakat Pazartesi olması daha iyi bir düşünceydi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın