Overkill’s The Walking Dead’den Yeni Fragman Geldi

Hepimiz aslında The Walking Dead serisini AMC’de çıkan dizi ile biliyoruz. Tabii ki daha önce Robert Kirkman’ın çizgi romanlarından bu seriyi takip edenleriniz de vardır. Bu seriyi takip eden insanlar çıkan oyunlarını da yakından takip ederler genelde. Şimdiye kadar birkaç oyunu çıkmasına rağmen beklentileri hala yüksek tutan bu yapım şimdi ise yeni bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bahsedilen bu oyun yani Overkill’s The Walking Dead, 4 ana karakterden oluşacak oyunun ilk fragmanında Aidan adlı karakterden bahsetmişti. Salgından önceki hayatını ve salgından sonra ne yaptığını göstermişti. Ayrıca ilk fragmandan oyunun Washington D.C’de geçiyor olduğunu çok bariz bir şekilde anlamış olduk. Peki şu yayınlanan ilk fragmana bir göz atalım isterseniz.

Overkill’s  The Walking Dead 1. Fragman

İlk fragmanda Aidan karakterine dair gözükenler ve gösterilenler bu kadardı.  Dün yayınlanan yeni fragman ile oyunun ikinci ana karakteri de şekillenmiş oldu. İkinci ana karakterimiz yani Maya’nın salgından önceki yaşantısını ve salgından sonraki yaşantısını kısa bir şekilde gösteriyor. Genelde salgından önceki hayatını göstermeyi tercih etmişler.

Overkill’s The Walking Dead 2. Fragman

Oyunun geneline bakacak olursak 4 ana karakterin Washington D.C’de başlangıç gösteren bir zombi salgınına karşı bir araya gelerek hayatlarını sürdürmelerini anlatacak gibi duruyor. Bakalım bir sonraki  fragmanlardaki karakterler nasıl olacak ve özellikleri ne olacak sabırsızlıkla bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın