Netflix – Mart Ayında Çıkacaklar

İnternet sektörünün devlerinden olan Netflix’in her ay yenisini yayınladığı film, dizi ve belgesellerin ucu bucağı yok gibi duruyor. Arşiv bakımından oldukça zengin olan bu platformda her ay yeni yapımlar göze çarpıyor. Netflix Mart 2018 film, dizi ve belgesel takvimi ise yayınlamış durumda. Tabii ki takvime göre bir sürü yapım var ama ben sizlerle iyi olduğunu düşündüğüm 5 tanesini paylaşacağım. O zaman fazla uzatmadan içeriğe geçelim.

1 – Flint Town

Sosyo kültürel ve politik belgesel türünde olan bu yapım Michigian’da çok fazla çalışıp az kazanan polisler, Amerika’nın en yoksul ve şiddetin yüksek olduğu bu yerde yaşadıkları zorlukları gözler önüne seriyorlar. Heyecan kat sayısı yüksek olacağını düşündüğüm bu yapım 2 Mart’da Netflix platformunda izleyiciler ile buluşacak.

2 – Collateral

Film versiyonu ile Oscar Ödülleri’nde adaylık almış olan  ve BBC Two tarafından hayata geçirilen bu mini dizi dört bölümden oluşacak. Dizinin konusu ise şu şekilde ; Bir pizzacının öldürülmesini araştıran Londralı dedektif; uyuşturucu satıcılarının, kaçakcıları ve gizli ajanlar içeren bir örgütü açığa çıkarır ve dizi bunun etrafında şekillenir. Bu mini dizinin türü ise suç, drama ve gerilim türünde gösterime girecek. Mini dizi izleyicileri ile 9 Mart tarihinde Netflix platformunda buluşacak.

3 – The Mechanism

Narcos dizinin yapımcılarından yeni bir dizi ile yani Mechanism ile karşımıza tekrar gelecekler. Drama, suç ve gerilim türündeki bu dizi Brezilya da ki en büyük yolsuzluk planının birinden esinleniyor ve bunu dizi konusu halinde getirmiş halde. Aksiyonun sürekli olacağı bu dizi ise izleyicileri ile 23 Mart tarihinde Netflix platformunda buluşacak.

4 – Jessica Jones

Suç, aksiyon, macera ve drama türünden olan bu Marvel dizisi çoğu kişi tarafından seviliyor. Geçtiğimiz sene 1. Sezonu biten Jessica Jones dizisi 2. Sezonuna ise dikkat çekici bir tarifte girmeyi planlıyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Netflix platformunda izleyicileri ile karşı karşıya gelmeyi planlıyan bu yapım çok fazla kişi tarafından merakla bekleniyor.

 5 – Game Over, Man!

Geldik son yapıma, komedi ve aksiyon türünde olan bu filmin baş rollerini Adam Devine, Anders Holm ve Blake Anderson paylaşıyor. Filmin konusu ise video oyunlarını finanse etmeye çalışan üç arkadaşı anlatıyor. Ancak üç arkadaşın hayalleri sponsorlarının kaçırılması ile tehlikeye giriyor. Eğlence dolu olan Game Over, Man! Filmi 20 Mart tarihinde Netflix platformunda olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın