Lost in Space 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Lost in Space 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak

1960’lı yıllarının bilim kurgu dizini olan Lost in Space‘nin günümüz versiyonu Netflix tarafından çekilmeye başlamıştı. Lost in Space 2018 versiyonu ilk sezonunu bitirerek sezon finali yaptı. İzleyiciler merakla Lost in Space 2.Sezon Ne Zaman, Lost in Space (2018) 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak gibi soruları sormaya başladılar. Bu yazımızda diziyi eleştirip dizi hakkında yorumlarımızı yapacağız.

Lost in Space Konusu

Bilim kurgu dizisi olan Lost in Space günümüzden 30 yıl sonra yani 2048’li yıllarda geçmekte. O zamanlarda insanoğlu uzaya çıkmış ve uzayı keşfetmiştir. Sömürgeciliğin başladı bu zamanlarda Robinos ailesi testler sonucunda daha iyi bir dünya da yaşamak için hak kazanırlar. Bu hak sonucunda bir takım testler yapılarak aileye eğitimler verilir. Bu eğitimlerin amacı yeni uzayda yeni bir koloni oluşturmaktır. Yaşanan olaylar sonucunda rotalarını kaybederek daha önce hiç görmedikleri ve bilmedikleri bir gezegene mecburi iniş yapmak zorunda kalırlar. İniş yaptıkları bu yabancı gezegende hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadırlar.

Lost in Space 2.Sezon Ne Zaman

Netflix gerçekten güzel diziler çıkartmaya başladı. Bu gibi bir çok kaliteli dizisi var. Eminim hepiniz YouTube’de videolar arasında reklamlarda bu dizinin reklamına denk gelmişsinizdir. Gerçekten ilgi çekici bir dizi. İzleyenler yorum yaparlarsa memnun olurum. Dizi’nin 2.sezonu ne zaman çıkacağı konusunda henüz net bir tarih malesef yok, fakat tarih belli olur olmaz yeni bir yazı yayınlayacağım.

Lost in Space İzlenir mi?

Bu soruyu sizin cevaplamanızı izliyorum. Diziyi izleyen diziye başlamamızı isteyen arkadaşlar yorum yaparlarsa duruma göre diziye başlayacağım. Ben ve diğer ziyaretçiler eminim bunu merak ediyordur. Sizce Lost in Space izlemeli miyiz?

Takipte kalmayı unutmayın…

 

1 Comment

  1. mükemmel bir dizi ilk bakışda ama git gide seneryosunu saçmalamışlar yani iyiken berbat etmişler görsel efekler ve heycan dorukda izlettiriyor kendini

Bir yanıt bırakın