La Casa De Papel Konusu – İzlenir Mi?

La Casa De Papel Konusu

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda La Casa De Papel Konusu ndan bahsedeceğim. Bir İspanyol dizisi olan La Casa De Papel son zamanlar sosyal ağda her yerde karşımıza sürekli çıkıyor. İnsanlar bu diziden bahsediyor ve bu dizi hakkında sürekli paylaşımlarda bulunuyorlar. Bunlardan biride kız arkadaşım. Bu yazıyı yazarken ondan bilgi alarak yazdım. Diziyi henüz izlemiş değilim ama müsait olduğum vakit hemen izlemeye başlayacağım. Konumuza geçelim…

Geçtiğimiz yıl 2 Mayız 2017’ de yayınlanmaya başlanan dizinin 15 bölümlük ilk sezonu 23 Kasım 2017’de sona erdi.  Bölüm süreleri Amerikan yapımı dizilerin aksine ortalama 45 dakika yerine 70-80 dakika civarında yayınlandı. Dizi’nin Türk dizi severleri ile buluşmasındaki ve duyulmasında ki en büyük etken Netflix olsa gerek.

La Casa de Papel Konusu

Profesör lakabındaki başrol oyuncumuz bu zamana kadar ki en büyük ve en etkili soygunu yapma hayalindedir. Her detayı atlamadan inceleyerek planlar. Soygun alanlarında ün salmış 8 kişiyi bir araya getirir. Bu 8 kişilik ekibe 5 ay boyunca bir evde özel eğitim verir. Soygunun her ince ayrıntısını düşünür ve her ihtimale karşı ne olacağını hesaplar. Soyguncu olarak topladığı oyuncuların gerçek isimleri yerine her birine şehir isimleri verilir.

Hem kendim spoiler yememek hem de sizlerin spoiler yemesine izin vermemek için dizi konusunu burada bitireyim yoksa diziyi izlemeden ne olup bittiğini öğreneceğim. 😀

La Casa De Papel İzlenir mi? – La Casa De Papel Yorumları

İzlenir mi sorusuna cevap verecek olursak aşağıda sözlüklerden dizi hakkında yorumlar mevcut. Sanırım bu şekilde izleyenlerden daha iyi cevaplar alabiliriz.

La Casa De Papel dizisi hakkında görüşlerinizi alt taraftaki yorum kısmından bekliyoruz.

la case de papel izlenir mi

la-casa-de-papel-izlenir-mi la-casa-de-papel-resim

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın