La Casa De Papel 3.Sezon Ne Zaman

La Casa De Papel 3.Sezon Ne Zaman

Bir önceki yazımda La Casa De Papel 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak konusundan bahsetmiştim. Dizi final yapmasına rağmen Netflix’in diziyi devam ettirebileceğini düşünmüştüm. Aslına bakarsanız dediğim gibi de oldu. Yayınlanan videoda Netflix resmi olarak La Casa De Papel 3.Sezon çıkacağını duyurdu.

Kişisel düşüncelerime göre soyun sonrası hayatları veya geride bıraktıklarını izleyebiliriz diye yazmıştım. Videoyu izlerseniz Tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi deniyor. Soygunun devamı veya başka bir soygun olabilir. Videonun sonunda profesör gelip sadece Netflix’de diyor. Dizi sadece Netflix’de yayınlanacak, oyuncu kadrosunda değişiklik olur mu henüz bir bilgimiz yok.

La Casa De Papel 3.Sezon Tarihi

Çok büyük bir ilgi gören dizi La Casa De Papel 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusunu yanıtlayacak olursak. Dizi tam net tarih belli değil fakat yıl olarak 2019 yılında yayınlanacağı söylenmiş. Gelişmeleri sitemizden an ve an takip edebilirsiniz. Videoda “bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz.” deniyor. sanırım bu dizinin 3.sezonu ilgi görecek mi görmeyecek mi görmek istiyorlar. Bakalım neler olacak.

La Casa De Papel 3.Sezon hakkında görüşleriniz nelerdir? La Casa De Papel 3.Sezonda Ne Olacak? Fikirlerinizi alt taraftan yorum yaparak bize ulaştırın.

La Casa De Papel 3.Sezon Tanıtım Videosu

1 Comment

  1. Şerefsizler para icin yapmayacaklari sey yok püü 3.sezon cikmamaliydi püu

Bir yanıt bırakın