La Casa De Papel 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

La Casa De Papel 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Son zamanların en popüler dizilerinden olan La Casa De Papel 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusunu oldukça fazla duyar oldum. Oldukça popüler olan bu dizi daha önceden başka bir kanal tarafından yayınlanırken, Netflix in yayınlamaya başlamasıyla hem popülerlik hemde bölüm farklılıklarıyla 3.sezon ne zaman gelir sorularını oluşturdu.

Bu kadar popülerliğe ulaşmışken dizinin devam etmemesi çok kötü olurdu ki Netflix’ de böyle düşünecektir ve yeni sezonu çıkaracaktır diye düşünüyorum. Dizi hem Antena3 hem Netflix‘de yayınlanıyor, bu durum nasıl yürüyecek sorusunu soracak olursak yine bu konuda da bir şey diyemiyoruz.

La Casa De Papel 2 sezon olarak yayınlandı. 1.sezon 13 bölüm sürdü. La Casa De Papel 2.Sezon ise 6 bölüm sürdü.

Ortada çalınacak bir şey yoksa, bu yine soygun olur mu?

La Casa De Papel 3.Sezon Ne Zaman

La Casa De Papel 3.sezon çıkacak mı sorununa gelirsek.  La Casa De Papel 3.Sezon geleceğini düşünüyoruz, henüz belli bir tarih olmasa da Netflix bu konu hakkında çalışmalar yapabilir. Belki de diziyi kendisi devam ettirebilir. Dizinin ne zaman çıkacağı konusunda bir gelişme olduğunda sitemizden yayınlayarak sizlere ulaştıracağız.

 • La Casa De Papel 3.sezon çıkıp çıkmayacağı konusunda hiçbir bilgi yoktur. Yazı kişisel görüşlerimi içermektedir. Dizinin bitişine bakacak olursak konu bitti ve dizi sona erdi ama oldukça popüler olan bir diziyi devam ettirmek isteseler illaki bir şey türetip devam ettirebilirler.

Dizi hakkında yorumlarınızı alt taraftaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

Yorumlarınız bizler için çok önemli..

17 Comments

 1. Güzel yazmışsınız ıyi yapmışsınız da ben görüşlerinize katılmıyorum. Evet dizi netflixte yayinliyor ve oldukca ses getirdi fakat dizinin yapımcılarını ve konusunu düşünecek olursak kapitalizme karşı olduğunu,o tarz bir mesaj vermeye çalıştığını görüyoruz. Bunu göz önüne alırsak para için yeni bir sezon çekeceklerini düşünmüyorum. Ayrıca konuyu nasıl devam ettirecekler ki ? #bellaciao #teamberlin ??

 2. O konuda haklısın fakat dizi ilk Antena3 kanalında yayınlanıyordu, sonrada Netflix’e geldi. E bunlar para için her şeyi yapan kısım. Bu kadar ilgi gören bir dizinin 2 sezon sürmesi kötü, konuyu devam ettirme isteseler illaki ne yapıp ne edip devam ettirirler. Bakalım tabi bilemeyiz devam edecek mi etmeyecek mi göreceğiz.

 3. Netflix olayi parayla falan alakali degil daha cok kesime dusuncelerini aktarmak icin ugrasmislar benim dusuncem bu ve basarilida olmuslar. 3. Sezonda gelmez

 4. 3.sezonda herkes yeni bi hayat yaşayiblir ve bunu yayınlarlar

 5. La Casa De Papel 3.Sezon yayınlanırsa benimde düşüncem bu yönde. Hayatlarını karakterlerin detaylarını yeni karakterler ile sürdürebilirler.

 6. Bence başka bir soygunda bir araya gelebilirler ama zannetmiyorum. Netflix’in maliyetli projelere alerjisi olduğunu biliyorum, az maliyet çok kazanç ile proje oluşturuyorlar bundan şüpheniz olmasın eğer tek başlarına olmuş olsalar 3. sezonun gelmeyeceğinin garantisini verirdim ama Antena3’ün iin içinde olması düşündürmüyor değil lakin dizi tek soygunluk planlanmış havası veriyordu uzatma çabasıyla kaliteyi düşürmemek de iseyebilirler açıkcası ben nereden bakarsam bakayim 3. sezonun geleceğini görmüyorum.

 7. narkoz dizisinden sonra en beğendiğim dizi diyebilirim.

 8. Aslında 1 sezon ,normalde 1 buçuk saat olan bölümleri netflix kesmiş.Dizin başını hatırlarsanız böyle bitmesi çok saçma.Devamı gelmek zorunda

 9. 3 değil ,2.sezon gelicek, gelirse.Netflix normalde 1 buçuk saat olan bölümleri kesmiş biz 2 diye biliyoruz.Ayriyetten dizinin başını hatirlarsaniz bu dizinin sezon finali olarak guzel bittiğini ama dizi finali olarak bitemiyecegini görürsünüz.Devam etmemesı bu sebeple kötü olur.Maliyet detaylarını bilmiyorum ama burda bitmeyemeğini düşünüyorum.

 10. Netflix in düzenlemesi ile 3.sezon dizi orjinale bakacak olursak dediğiniz gibi La Casa De Papel 2.Sezon Ne zaman sorusunu sormamız gerekecek. Dediğiniz gibi olabilir bakalım bekleyip göreceğiz.

 11. 3. Sezonda soygun olmasa bile çaldıkları paraları harcarken başlarına gelen olayları konu alabilirler benim görüşüm 3.sezon gelicek gibi hissediyorum izleyici kitlesi çok büyük ve buna dayanarak bu kadar kişinin beklentisini kırmazlar gibi düşünüyorum.

 12. bence gelicek eğer gelmicek olsa 2.sezon 6.bölümü 30 dk daha uzun yapıp hayatlarını gösterebilirdi

 13. 2.sezon 6.bölüm Bitiş olarak bir final sahnesine benzemiyordu.Sanki devamı varmış gibi ,Bekleyip Göreceğiz

Bir yanıt bırakın