La Casa De Papel 3. Sezon Nasıl Olacak?

La Casa De Papel ile alakalı bir sürü yazımız oldu sanırım ama adından söz ettirecek bir dizi olduğunu düşünüyorum. Eminim ki izleyenlerde benimle aynı fikirdedirler zaten. Bildiğiniz üzere Netflix tarafından dizinin 3. Sezonu için duyuru yapılmıştı ve tarihi belli olmuştu. Tarih için La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman? Başlıklı yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Şimdi ise La Casa De Papel 3. Sezon Nasıl Olacak başlıklı konumuza dönecek olursak. Öncelikle yazdığım şeyler benim düşüncemdir yani ben öyle olacağını düşünüyorum çünkü 3.sezon’un içeriği ile alakalı olarak herhangi bir açıklama yapılmadı.

La Casa De Papel 3. Sezon Nasıl Olacak?

Öncelikle, hatırladığınız üzere dizide her türlü plan en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü. Diziyi izleyenler  için zaten bunu unutmak mümkün değil diye düşünüyorum. Yani aklımızda bir soru işareti kalmaması için de planlanma sahnelerini ve oluşabilecek tehlikelere karşı düşüncelerini hep bize göstermişti. Fakat dizinin final sahnesi pek de iç açıcı durmuyordu yani çok fazla soru işareti bulunuyordu. Örneğin;

  • Parayı ülke dışına nasıl çıkardılar?
  • Nairobi çocuğu bulma ve arama yoluna gitti mi?
  • Tokyo ve Rio ne işler çeviriyorlar?
  • Denver ve Stockholm çocuk bekliyorlardı o çocuk ne durumda?
  • Berlin ve Profesörün tanışma hikayesi neydi, aralarındaki bağ ne?

Yukarıdaki bu sorular daha fazla çoğaltılabilirler, fakat bence dizinin 3. Sezonunda daha çok Profesör ve Berlin’in hikayesi anlatılacak gibi düşünüyorum.  Çünkü izleyicilerin en çok kafasını karıştıran olay bu diye düşünüyorum. Birde Berlin’in tüm izleyiciler tarafından sevildiğini düşünen Netflix ve yapımcılar bu detayı pas geçmeyeceklerdir. Ayrıca son zamanlarda sıkça konuşulan İstanbul karakteri, bu gerçekleşmesi durumunda ülkemizin  böyle bir uluslararası projede isim almayı veya yer alması gayet güzel bir şey olacaktır. İstanbul karakteri ise belki Berlin ve Profesör karakterlerinin tanışmasında rol oynayabilir. Bakalım 2019 yılında 3. Sezonun yayınlanması ile neler olacak göreceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın