Kullanımı Kolay 5 Ekran Kaydedici Android Uygulama

Kullanımı Kolay 5 Ekran Kaydedici Android Uygulama

Biliyorsunuz ki, Android dünyasında her geçen gün yen bir gelişme yaşanıyor ve kullanıcıların ihtiyaçları da bu gelişmeler doğrultusunda değişiyor ve artıyor. Biz de bu doğrultuda kimi zaman, mobil cihazlarda önemli bir ihtiyaç olarak görülen ekran kaydedici programlardan işinize yarayacak olan 5 tanesini seçtik ve inceledik.

Hadi beraber bir göz atalım J

  1. Du Recorder

Du Recorder, program içi tasarımı bakımından, en iyi programlardan biri olarak gösterilebilir. Programı yükleyip, açtıktan sonra turuncu renkli kamera ikonuna tıklayın. Daha sonra ekranda üçten geriye doğru sayacak ve kayıt işlemi başlayacak. Kaydınızı yaptıktan sonra işlemi tamamlamak için kırmıza butona tıklayarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz kaydınızı videoya ait menüden paylaşabilirsiniz.

  1. Mobizen Screen Recorder

Programı yükledikten sonra ekrana gelen Mobizen logosuna tıklayıp, açılan seçeneklerden kamera butonuna tıklayarak, ekran kaydına başlayabilirsiniz. Daha sonrasında kaydı durdurmak için de yine aynı logoya tıklayarak x işaretine tıklayın. Bu sayede kaydınızı tamamlamış olacaksınız.

  1. gradSoft Ekran kaydedici

grafSoft’a ait Ekran kaydedici programı, işlevsel bakımdan kolay ve kullanışlı bir programdır diyebiliriz. Programı yüklediğinizde, kayıt araçları hazır bir şekilde ekrana gelmektedir. Video kayıt butonuna tıkladığınızda kayıt işlemi başlamış oluyor. Kaydı bitirmek için de yine aynı butona tıklamanız yeterli olacaktır.

  1. AppSmartz Screen Recorder

Listemizin 4. Programı AppSmartz’a ait Screen Recorder. Görsel olarak en iyi arayüzlerden birine sahip olan Screen Recorder’ı kullanmak da diğerleri kadar çok basit. Programı yükledikten sonra ekrana gelen küçük butona tıkladıktan sonra açılan seçenekler bölümündeki kamera ikonuna tıklayın ve kayıt işleminize başlayın. Daha sonra bildirim bölümünde yer alan butondan kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

  1. Screen Recorder With Facecame And Audio, Screenshot

İsmi biraz uzun olsa da ekran kayıt araçlarından hoşunuza gidebilecek bir diğer uygulama olan Screen Recorder, kolay bir kullanıma sahiptir. Programı yükleyip, açtıktan sonra açılan sekmedeki kayıt butonuna tıklayarak kayıt işleminize başlayabilirsiniz. Programı durdurmak için de yine bildirim bölümündeki Stop butonuna tıklayabilirsiniz.

Google Play Store’da binlerce kayıt programı bulunmaktadır ve bunlardan 5 tanesini sizlerle paylaştık. Bu programlardan daha iyileri, daha kullanışlı olabilir fakat, bahsettiğimiz programlarla işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirbilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın