Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak?

Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazımızda Korku Seansı 3 Ne zaman Çıkacak, Korku Seansı 3, Korku Seansı Üç Ne zaman Çıkacak, Korku Seansı 3 Ne Zaman gibi soruları cevaplayacağız.

Gişede çok büyük ilgi gören Korku Seansının devam filmleri Korku Seansı 2 de birinci film gibi oldukça fazla ilgi gördü. Bu ilginin ardından seyirciler Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak diye beklentiye girdi.

Korku Seansı 2 Konusu

Seri’nin ikinci filmi 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girmişti. Paranormal olayları ele alan filmde 4 çocuk ile birlikte bir anne büyük bir eve taşınırlar. Eve taşındıktan bir süre sonra çocukların evde hareket eden eşyalar olduğunu Annelerine söylerler. Çocukların dediklerini ciddiye almayan anne bir süre sonra, özellikle çocuklarından birine musallat olan doğaüstü güçlerin farkına varır. Film 1977 yılında İngiltere de yaşanan gerçek bir olaydan esinlenerek  yazılmıştır.

Korku Seansı 3 Ne zaman Çıkacak?

Serinin 3. Filmi 80’li yıllarda geçeceğini söylenmişti, fakat olayın ne olacağı tam olarak belirtilmemişti. Yönetmen James Wan çok ufak bilgiler verdi. Fakat serinin 3. Filminin ne zaman çıkacağına dair net bir cevap vermedi.

Korku Seansı 3 Hakkında bilgi edindiğimizde sitemizde yayınlayarak sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın…

Sizce Korku Seansı 1 ve 2 nasıldı? Film hakkında yorumlarınızı alt taraftan yazabilirsiniz.  Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın