Jurassic World Alive Duyuruldu

Şimdi Jurassic World Alive daha önce bir zamanlar Pokemon GO adında bir oyun peydahlanmıştı piyasaya, zaten telefona bağlı olan insanları iyice telefona bağımlı hale getirmişti. Sosyal medya’da gezinirken gördüyseniz eğer insanlar sırf bu oyun için gece sokaklarda kalıyor birkaç saatlik uykular uyuyorlardı falan. Şuanda o oyunun akıbeti ne durumda bilmiyorum fakat yine bunun benzeri bir oyun çıkıyor.

Yukarı da bahsettiğim Pokemon GO dışında Harry Potter, Walking Dead ve Ghostbusters gibi yapımlardan da AR projeleri görmüştük. Şimdi ise yapımcılar, Jurassic World Alive oyunu ile karşımıza çıkmaya çalışıyor.

Jurassic world alive ne zaman çıkacak

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte telefonlarımızda oldukça gelişti buda bununla birlikte AR mekaniklerinin giderek daha gelişmesini sağladı. AR mekanikleri geliştirildikçe yapımcılar bu gelişen teknolojiyi kullanarak oyunlar yapmaya hızla devam ediyorlar ve edecekler. Şimdi bu teknoloji ile alakalı son duyurulan ve çıkacak olan Jurassic World Alive oyununda ;

Tıpkı Pokemon Go’daki gibi insanlar etraflarda dolanarak rastgele atılmış dinozorlar ile etkileşim altına giriyorlar. Dinozorlar bir harita üzerinde gösterilecek ve oyuncular onlara giderek onları avlayacak ve DNA’larını toplamaya başlayacak ve bu DNA’ları da eşleştirebilecekler. Bunun yanında kullanıcılar sevdikleri dinozorları seviye sistemi üzerinde seviye atlatabilecekler. Bu seviyelerde boşuna değil tabii ki bu oyunda dinozorlarınızı dövüştürebileceksiniz.

Jurassic World Alive İndir

Oyun ile alakalı olarak yapımcılardan bir video yayınlandı bu video kısa fakat olacakları bir miktar sergiliyor durumda.

Jurassic World Alive Tanıtım Videosu

Birde oyunda ek olarak Pokemon Go da olmayan bir özellik olan dışarıda gördüğünüz insanlar ile dinozorlarınızı savaştırabileceksiniz.

Jurassic World Alive Ne Zaman Çıkacak ?

Oyunun çıkış tarihi ile alakalı olarak yapımcılar tarafından tam bir bilgi verilmedi. Fakat biliyorsunuz ki 8 Haziran 2018 tarihinde Jurassic World : Fallen Kingdom filmi vizyona girecek. Oyununda film ile aşağı yukarı aynı tarihlerde çıkacağı tahmin ediliyor.

Ben Bu Oyunu Oynamak İstiyorum Nasıl İndiricem?

Dostum yukarda dediğim gibi oyun daha çıkmadı şuan da indiremezsin fakat “Bu oyun kaçmaz!” falan diyorsan vereceğim bu linkten ön kayıt yapabilirsiniz. Ön kayıt yaptığınızda oyun kullanıma sunulduğunda oyun içi hediyeler kazanabiliyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın