İnsanlara Tezek Gönderen Girişim

Bir Kutu Mutluluk (TEZEK)

Girişimcilik zor iştir, bir fikir bulmaya çalışırsın. Çalışırsın, çabalarsın, düşünürsün sonunda bir fikir bulursun. (Pat diye gelse keşke) Hadi buldun diyelim, bu fikri hayata geçirdiğinde tutacak mı diye düşünürsün. Bunuda geçelim yaparsın, denersin yine çabalarsın ve tutmadı. Bizimde başımızdan çok geçti uçuk kaçık fikirlerimiz de oldu, gayet mantıklı fikirlerde. Kimisini üşengeçlikten istikrarsızlıktan yapamadık kimisini maddi koşullardan dolayı. Girişimcilik gerçekten zor iştir. Uzun zaman emek ve sabır isteyen iş.

Şimdi size gördüğüm boktan girişimci bir siteyi tanıtacağım. Boktan lafını okuduğunuzda ne oluyor lan diyebilirsiniz. Ama bunu ben demiyorum. Olayın içinde cidden bok var. İnsanlara eşşek şakası yapmasını sağlayan bir site bu. ShitExpress adındaki bu site dünyanın  neresinde olursa olsun tanıdığınız tanımadığınız kim olursa sizin için anonim olarak kutu içinde seçtiğiniz hayvana ait tezek gönderiyor. Anonim olarak arkadaşınıza tezek gönderebilirsiniz cidden çok ilgi çekici  Serkan’a göndermek isterdim fakat altı üstü tezek adamlar bunu resmen satıyor.

Sipariş vermek için önce hayvan seçiyorsunuz. (sitelerinden baktığım kadarıyla şuan sadece at tezeği bulunuyor.) Daha sonra kargolamak istediğiniz adresi ve tezeğin konulacağı kutunun tasarımını yapıyorsunuz. Dilerseniz kutuya not da ekleyebiliyorsunuz. Ödeme yöntemi olarak da paypal, bitcoin, litecoin, dogecoin ile ödeme yapıp kargonuzu anonim bir şekilde kişiye teslim ediyorlar.

NOT: Site 24 dil desteği sağlıyor. Slaganları Hızlı ve anonim bok servisi.

Hizmet büyük bu hizmetden 16.95$ Türk lirası ile 64TL ücret talep ediliyor. Biz yeni görsekde hizmete 2014 yılında başlamışlar. Bu zamana kadar açık kaldığına göre kullanım var diye düşünüyorum.  Lafı toplayacak olursak girişimcilik zor iş dediysek de kafa çalıştırma ile büyük şeyler yapılabilir. Adamlar bi kutu tezeği 64TL sattığı örneği çok güzel bir örnek oldu. Umarım sizde güzel fikirler bulur ve bu fikirleri hayata geçirdiğinizde başarıyı yakalarsınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın