arama

Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

Aklınızda başlıktaki tarz soru gelmiş olabilir “Kim Ulen Bunlar?” demiş olabilirsiniz o zaman gelin cevabı birlikte inceleyelim.

Biz kim miyiz? Biz sitede bulunan oyun, teknoloji, tasarım, gezi, programlama ve güncel yazıları yazan toplasan bir elin parmağını geçmeyecek kadar insanın bir araya gelmesiyle oluşan kendini bulunmaz Hint kumaşı sanan bir web topluluğuyuz.

“Bu platform da ne ara türedik?” Bunu da merak ediyor olabilirsiniz bu konuda da aydınlatmak isterim sizi 16 Kasım 2017 tarihinde bir gündü sabahın ilk saatlerinde güneş parlak ışık huzmelerini dünyaya gönderdiğinde falan….  demek isterdim ama yapmayacağım bunu çünkü sizleri seviyoruz.

İlk yazımızı platformda paylaşmamızla birlikte dünyaya yeni gelen bir bebek gibi düşünebilirsiniz siteyi her geçen gün biraz daha gelişiyor ve büyümeye çalışıyoruz tabii bunda bebeğin ailesinin(Bu aile sensin yazıyı okuyan dost.) çok önemi var.  Bebeği büyütecek bir aile olmaz ise yazarbey suspended olur bunu da biz istemeyiz sahip çıkın bize hadi görüşürüz.