arama

Hakan:Muhafiz Dizisi İzlenir Mi? | Hakan: Muhafız Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Serkan Erdoğan
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
  Loading...

Bu yazımda sizler ile Netflix‘in ilk Türk dizisi olan Protector dizisi yani Türkçe ismi ile Hakan:Muhafız Dizisi ile alakalı düşüncelerimi paylaşacağım ve dizinin ne zaman başlayacağı konusunda bilgiler vereceğim. Gerekli bilgileri Hakan:Muhafız Dizisi Ne Zaman Başlıyor? ve Hakan:Muhafız Disizi İzlenir Mi? başlıkları altında görebilir ve okuyabilirsiniz. Girişi ve lafı fazla uzatmadan içeriğe giriş yapalım istiyorum.

Hakan:Muhafız Dizi Konusu

Dizimizin baş rolü olan Hakan, mistik bir yardigar güç tarafından güçlendirilmiştir fakat kendisi bunun farkında değildir. Kendi söylemleri ile sadık olanlar Hakan’ı güçlerinin farkına varması ve kendini savunması için eğitmektedirler. Bunu sonucunda İstanbul’u bekleyen kötü şeyler ile Hakan mücadele etmeye başlar ve geçmişindeki gizemi araştırmaya başlayarak hikayenin peşinden koşmaktadır.

Ayrıca dizi ilk Türk Netflix dizisi olmakla beraber sosyal medya ve internette adını oldukça duyurmuş oldu. Bakalım bu üne karşın insanlardaki beklentileri karşılayabilecek mi doğrusu bunu çok merak ediyorum. Peki bundan sonra oyuncu kadrosuna bir bakalım diyorum kimler kimler oynuyormuş.

Hakan:Muhafız Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizi de aslında pek çok oyuncu var fakat ben kameralar karşısında bize daha çok gösterilen ve baş rol oynayan oyuncuları bu listeye almayı düşündüm. Bunun için şu şekilde bir liste yapabiliriz.

Daha detaylı bilgiler için dizinin Netflix Sayfası  veya IMDB Sayfasına göz atabilirsiniz.

Hakan: Muhafız Dizisinin Fragmanı

Hakan: Muhafız Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Aslında fragmanı izlediyseniz tarihi görmüşsünüzdür. Fakat bundan önce dizinin Eylül ayında yayınlanması bekleniyordu ancak dizi çekimleri bittikten sonra bölümler Netflix’e gönderilmiş ve Netflix tarafından ilk 5 bölümün tekrardan çekilmesi istenmişti. Bunun ardından ilk beş bölüm yeniden çekildi ve dünyaca ünlü Gradient Effects şirketi ile anlaşarak dizinin efektleri yeniden düzenlenmiştir. Şimdi ise dizinin çekimleri tamamlanarak son halini almıştır ve biz izleyiciler ile 14 Aralık 2018 tarihinde buluşmayı bekliyor.

Hakan: Muhafız Dizisi İzlenir Mi?

Yine her  zaman ki gibi kişisel düşüncelerime ve ekşi sözlükteki arkadaşların yorumları üzerinden sizlere bir kaç şey söylemeye çalışacağım. İlk olarak kişisel görüşlerim ile başlayacak olursam;

 • Kişisel Düşüncelerim: Ben diziyi zaten ilk duyurulduğu andan beri bekliyorum o yüzden pek bir olumsuz eleştiri yapamayacağım. Zaten eleştiri yapabilmek içinde şuan yalnızca elimizde fragman var. Ayrıca belirtmem gerekirse dizinin Türkçe ismini de sevdim güzel bir dizi olacağını düşünüyorum. Netflix’in ilk Türk dizisi olduğunu da düşünürsek sağlam bir iş çıkaracağına eminim.
 • Ekşi Sözlükteki Düşünceler: 

 • İlhan Karakaya
  10 ay önce

  İlginç bir dizi olacak gibi, efektler güzel gibi görünüyor. Bu adam hapiste değil miydi ya?

  9
  yorum beğen
  • Irfan
   10 ay önce

   Hapise girdiysede dizinin bölümlerin ne kadar önce cekildigini de hasaba katmak gerekir bence

   9
   yorum beğen
   • İlhan Karakaya
    10 ay önce

    Eh evet orasınıda düşünmek gerek tabii,

    10
    yorum beğen