GTA 6, 2019’da Geliyor Mu?

Reddit forumlarında takılanlar çok iyi bileceklerdir ki kullanıcılar GTA 5 oynarken ekranlarına gelen GTA 6 mesajlarının ekran görüntülerini paylaşmıştı. Daha sonra bu paylaşımlar adeta bir çığ gibi büyüyerek gündeme gelmeyi başardı.

Şimdi gelin haberin biraz daha detayına girelim. Geçtiğimiz günlerde bir Reddit kullanıcısı GTA 5 adlı oyunun PS3  versiyonunda karşılaştığını iddia ettiği bir bildirimi forum üzerinde paylaştı. Söz konusu ekran görüntüsüne ve bildirime bakacak olursak;

Ekran Görüntüsü

Gelen ekran görüntüsüne göre bildirimde ‘GTA 6 Ön Siparişi’ yazıyordu ve altında Rockstar Games’in resmi sitesinin web adresi bulunuyordu. Bu paylaşım ardından yavaş bir şekilde kullanıcılar görüntünün fake yani sahte olduğunu düşündüler ve hatta bu bağlamda karar verdiler.  Daha sonra ise asıl curcunanın koptuğu kısma geldik.

Yeni Ekran Görüntüleri

Herkes görüntülerin sahte olduğu konusunda ortak bir fikre kapılmıştı ki yukarıdaki ekran görüntüleri geldiğinde kafalar yine karışmış hale gelmiş oldu. Fakat şimdi büyün oyuncuların kafasında şu soru var; ‘Bu gerçek mi GTA 6 cidden geliyor mu?’ Fakat benim şahsi görüşüm tabii ki ‘Hayır’ olacak ki bunun Rockstar tarafından yapıldığını bile düşünmüyorum. Kaldı ki onların yaptıklarını düşünelim;

Rockstar gibi büyük bir oyun devi neden oyunun ön satışını ve çıkışını sessiz sedasız duyursun ki? Ayrıca ekran görüntülerine bakacak olursak yalnızca bir tanesinde GTA 6 yazıyor diğerlerinde GTA VI olarak geçiyor bence buda gayet kafa karıştıran bir soru olmalı diye düşünüyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın