Game Of Thrones 8. Sezonunda Çok Kan Dökülecek!

Dünyaca ünlü olan Game Of Thrones dizisi bildiğiniz gibi 8. Sezonuna gelmişti ve yayınlanma tarihine epey bir zaman var. Tabii bu durumda bütün hayranları ve yayın kuruluşları dizi ile ilgili bilgi almaya çalışıyorlar. Bu duruma geçtiğimiz günlerde Sophie Turner(Sansa Stark) ve Gold Derby’de katıldı. Sophie Turner’ın Gold Derby ile yaptığı röportajda, dizinin final sezonunda oldukça fazla ölüm olayının bizi beklediği dile getirildi.

Dünyayı kasıp kavuran bu dizide geçtiğimiz sezonda hatırlarsınız ki epey fazla ölüm ile karşılaşmıştık hele ki Lord Petyr Baelish’in ölümü hepimizi ters köşeye yatıran bir ölüm olayı olmuştu. Geçen sezonda ölenleri hatırlayacak olursak;

  • Bölümde – Lord Petyr Bealish yani Littlefinger, Arya Stark’ın emri ile infaz edilmişti.
  • Bölümde – Viserion adlı ejderha ölmüş ve The Night King’in kontrolü altına geçmişti.
  • Bölümde – Benjen Start, Benjen amca Jon’un kurtulması için kendini feda etmişti.
  • Bölümde – Thoros of Myr, The Night King’in kontrolü altındaki kutup ayısı saldırısında ölmüştü.
  • Bölümde – Olenna Tyrell, zehirlenerek öldürülmüş ve Joffrey’i zehirleyen kişi olduğunu söylemişti.

Sophie Turner, gelecek yeni sezonun ise bir önceki sezondan daha kanlı olacağını söylüyor. Dizi de oluşturulan duygular o kadar derin durumda ki oyuncular bu yaşadıkları duyguları anlatmadan geçemiyorlar. Yaptığı röportajda ise canlandırdığı karaktere değinmeden geçemedi kendi karakteri için ise karakterin artık olgunluğunu tamamladığını ve eski Sansa’nın bu sezon olmayacağını söyledi. Artık savaşçı bir Sansa bizleri bekliyor olacak. Bunu dışında ise ölümlerin oldukça fazla ve kanlı olacağını da söylemekten geri kalmadı. Fakat kendi karakterinin ölümü ile ilgili bir detaya yer vermedi ve karakteri ile alakalı gizemi korudu. Anlaşılan şoke edici ve etkileyici bir dizi bizleri bekliyor olacak diye düşünüyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın