İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Facebook,2018 F8 geliştirici konferansı için kayıt açtı!

Facebook yıllık F8 geliştirici konferansı için kayıt açtı!

Geçen sene Zuckenberg ve şirket,zenginleştirilmiş gerçekler,akıllı bilgisayar arayüzleri ve React framework’ünün tamamen yeniden yazılması  hakkında konuşmuşlardı.Facebook bu sene haberlerle çalkantılı bir yıl geçirdi ve şirket kullanıcılarının ürünleriyle nasıl etkileşime girdiğini yeniden yapılandırmak için bazı önemli hamleler yapmıştı.Bu yüzden platformun geleceğine ilişkin çok daha fazla ayrıntı duymayı umuyoruz.

Ayrıca bazılarını özellikle Zuckerberg’in kendisinden ve Facebook’un diğer kilit liderlerinden duymayı bekliyoruz.Şirket yaptığı açıklamada bu sene, “AR, VR, AI, açık kaynak,topluluk, sosyal iyilik, işinizi büyütme ve daha fazlası” gibi ana konuları kapsayan oturumlara ev sahipliği yapacak.

Konferansın aşina ayrıntılarından bazılarını vurgulayan bir blog yazısında,FB Platform Ortaklığı Başkan Yardımcısı Ime Archibong, bu etkinliğin odak noktasının “topluluk inşa edebilmek ve dünyayı birbirine daha yakınlaştırmak için yeni yollar keşfetmek” olacağını belirtti.

Lojistik açısından,konferans 1 Mayıs ve 2 Mayıs tarihlerinde San Jose’deki McEnery Kongre Merkezi’nde yapılacak. Biletler 595 ABD Doları gibi yüksek bir mevla da satışa çıktı.Geçmişte olduğu gibi,Facebook, bazı önemli açıklamalar için canlı yayınlar sunacak ve elbette biz de ortaya çıkan yeni haberler için dört gözle bekleyeceğiz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın