Ezhel Tutuklandı Mı?

Ezhel Tutuklandı Mı

Hepimizin bildiği milyonlarca kişi tarafından bilinen ve şarkıları bağımlılık yapan Ezhel lakabıyla bildiğimiz Sercan İpekçioğlu tutuklandı.

Ezhel Neden Tutuklandı

28 yaşındaki genç rapçi sosyal medyada ve İnternet de gençleri uyuşturucu kullanımına özendirdiği gerekçesiyle  İstanbul Kadıköy’de göz altına alındı. Daha sonra adliyeye sevk edilen Ezhel “Uyuşturucu kullanımına özendirmek ve kolaylaştırmak” suçu ile nöbetçi mahkemeye çıkarıldı. Mahkemede yargılanan genç rapçi tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Mutlaka hepimizin dinlediği ve bir yerde duyduğu Şehrimin Tadı şarkısı Youtube platformunda 31  Milyon kişi tarafından izlendi.

Konu hakkında düşünceleriniz nedir? Ezhel Tutuklanması hakkında yorumlarınızı yapmanızı bekliyoruz.

Ezhel Kimdir?

Sahne adı Ezhel olan 1990 doğumlu Ömer Sercan İpekçioğlu Ankara da doğdu.  İlk albümü olan Müptezel’ i 2017 yılında piyasaya çıkardı. Rastalı saçları ve şarkıları ile çok kısa sürede milyonlarda izlenerek sevenlerine kaliteli müzik sunmaya başladı.  Daha lise çağında iken okulu bırakarak müzik kariyerinin zeminini hazırlamaya başladı. Piyasada şuan en bilindik rapçilerden biri olan Ezhel kariyerini sürdürmeye devam ediyor.

Ezhel’in Tutuklanmasının Ardından Twitter’ da Türkçe Rap Camiasın’dan bir çok isim #FreeEzhel etiketi ile tweet atarak destekte bulundu.

Ezhel Tutuklandı MıEzhel Tutuklandı 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın