Call Of Duty : Black Ops 4 Çıkış Tarihi

Haftalardır ortalıklarda haberleri ve söylentileri dönen Call of Duty : Black Ops 4 oyununun çıkış tarihi sonunda resmi olarak belli olmuş durumda. Biliyoruz ki oyunun diğer serileri hepimizin beğenisini topladı hatta serinin öyle oyunları var ki üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala oynanıyor durumda. Tabii bu başarıların ardından seri devam etmezse olmazdı bunun için serinin yeni oyunu olan Black Ops 4’ün resmi çıkış tarihi açıklandı.

Call Of Duty : Black Ops 4 Ne Zaman Çıkıyor ?

Oyunun yayımcısı olan Activision’un verdiği tarihe göre oyun 12 Ekim 2018 tarihinde çıkacağı belirtiliyor fakat bununla ilgili başka bir bilgi vermediler. Detaylı açıklamanın gelişiri olan Treyarch tarafından 17 Mayıs 2018 tarihinde yapılacağı vurgulandı.  Resmi açıklama bu yönde oldu fakat herhangi bir erteleme falan olur mu bilmiyoruz.

call of duty black ops 4 çıkış tarihi

Yukarda da belirttiğim gibi çok uzun yıllardır oyun severlerin hiç bıkmadan ve severek oynadığı bu seri her zaman Mayıs ayı civarında oyun severler ile buluşmuştu. Bunun sebebi ise bu tarihin okulların tatil olduğu zaman gelmesinden dolayı satın almanın çok olduğu yönündeydi fakat bu sefer oyun Sonbaharda severleri ile buluşacak. Buda bu serinin ilk sonbaharda çıkan oyunu olarak tarihe geçecek diye umuyorum.

Nintendo Switch Söylentileri

Bir diğer söylenti ise oyunun Nintendo Switch’e geleceği yönünde olmuştu. Fakat Activision ekibi bununla alakalı bir açıklamada bulunmadı. Bununla alakalı haberlerin ve bilgilerin ise oyunun geliştirici ekibinin 17 Mayıs 2018 tarihinde yapacağı detaylı açıklamada olacağını düşünüyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın