arama

BonusTL İle Yatırımsız Para Kazan

BonusTL inceleme ve analiz nedir
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • İlhan Karakaya
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
  Loading...

BonusTL Nedir? 

BonusTL, internetten kolay bir şekilde para kazanabileceğiniz Faucet yani musluk sistemdir. 60 dakika arayla BonusTL giriş yaparak yatırımsız kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca Türk parası kazandıran faucet siteler arasında 4.sıradadır.

 • Faucet Nedir? : Belirli aralıklar ile giriş yapılıp para ödülü kazanabileceğiniz sistemlerdir. Türkçe anlamı ”musluk” demektir. Çok yüksek gelirler değilde, damlaya damlaya göl olur misali harçlıklarınızı çıkartabileceğiniz sistemlerdir.

BonusTL Ödeme

BonusTL Nasıl Kazanırım?

Sistemden 2 şekilde para kazanabilirsiniz. BonusTL kayıt işleminizi tamamladıktan sonra 60 dakika arayla siteye giriş yaparak sizlere sunulan bonus meblağlarını kazanabilirsiniz. Sistemden kazandığınız bonuslar 50₺ olduğu zaman Papara ödeme yöntemi ile çekim talimatı verebiliyorsunuz.

 • Papara Nedir? : Papara online olarak para gönderip, para alabileceğiniz BDDK onaylı ödeme yöntemidir. 18yaşını doldurmuş her birey sisteme kolay bir şekilde üyelik gerçekleştirebilir

BonusTL Referans Yöntemi İle Kazanmak

Sistemde 60 dakika arayla aldığınız bonusların haricinde davet ettiğiniz arkadaşlarında kazandığı bonus miktarının %50 ‘si kadar bonus para kazanırsınız. Örneğin davet ettiğiniz arkadaşınız aktif olarak bonuslarını topladı ve 20₺ kazandı. 10₺ anında sizin hesabınıza yansır. Dolayısıyla kısa sürede hızlı kazanç elde edebilirsiniz.

BonusTL Kayıt Bonus TL Kayıt İşlemi

Yandaki görselde görmüş olduğunuz alana Papara tarafından size verilen hesap numarasını başında P olacak şekilde girmeniz yeterlidir. Google Captcha doğrulamasını yaptıktan sonra en altta bulunan ”Bonus Al” butonunu tıklayarak kazanırsınız.

BonusTL Kazanç Planlaması

Altmış dakika arayla giriş yaparak alacağınız bonuslar yan tarafta gördüğünüz gibidir. ”Bonus Al” dediğinizde 0 – 10000 arası rastgele bir rakam gelir ve o rakamın karşılığı olan TL ‘yi kazanırsınız. Sistemde 0.05 TRY ile 25 TRY arası kazanma şansınızın olduğu görülmektedir. Ayrıca site içerisindeki son alınan bonusları iyi bir şekilde takip ederseniz 1.2₺ ve 12₺ kazananlara da rastlayabilirsiniz.

BonusTL Güvenilir mi?

Sistemin en büyük avantajı kesinlikle hiçbir şekilde cebinizden para çıkmaz. Yatırım sitesi yada çiftlik bank tarzı sistem değildir. Global olarak hizmet veren Freebitcoin, Freedogecoin, Moonbitcoin, Moondash, MoonLitecoin gibi faucet siteler yıllardır sorunsuz bir şekilde hizmet veriyor. BonusTL kazanç aracı olarak Google Adsense reklamlarını kullanıp, elde ettiği reklam gelirlerini kullanıcıları ile paylaşıyor. Sisteme kimlik bilgileri ile kayıt olmuyorsunuz. Bu da kimlik avı dolandırıcılığı olmadığını gösteriyor. BonusTL güvenilir mi yada değil mi şimdilik çok net bir şey diyemeyiz lakin dolandırılma riskinin olmadığını bilmek deneyebilirsiniz dedirtiyor.

BonusTL Yorumları ve Şikayetleri

Sistem çok çok yeni olduğundan dolayı çok fazla bir şey bulmak mümkün değil. BonusTL yorumları önümüzdeki günlerde karşımıza çıkacaktır. Pek olumsuz bir durum olacağını düşünmüyor olsakta yine de ne olacağı belli olmaz. Güzel yorumlar bekliyorken BonusTL şikayet konuları da karşımıza çıkabilir.

Tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Tatlı şeyler düşünürken BonusTL ekşi bir şekilde karşımıza çıkabileceğini de unutmayın. Denemekte fayda var.

BonusTL İletişim Bilgileri

Siteyi detaylı incelediğimizde tıpkı global musluk hizmetleri gibi iletişim bilgisi e-posta üzerinden sağlanıyor. BonusTL iletişim bilgisi olarak kullanıcılarıyla support@bonustl.com mail adresini paylaşmış. Sisteme kayıt olmak isterseniz bonustl.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

[taq_review]