Başka Bir Şey Geri Dönüyor

Bu kanalı takip eden kişiler iyi bilirler ki son derece sürükleyici ve adından söz ettiren bir YouTube kanalıydı. Serinin 1. Sezonu bitmesi ile birlikte takipçilerinin çoğu hüsrana uğramıştı çünkü videolar falan bir süre sonra kanalda gizlenmişti. Dün yani 19 Mart 2018 tarihinde Başka Bir Şey kanalından yeni bir video yayınlandı. Peki bilmeyenler için Başka Bir Şey Nedir? bundan bahsedelim.

Başka Bir Şey Nedir?

Bu isim bizlere kendini bir YouTube kanalı olarak duyurdu. Bu kanalda inovasyon çalışmalarının nasıl gerçekleştiğini, fikir üreterek sürekli yeni projeler geliştiren bir firmanın nasıl çalıştığını küçük belgesel bölümleri tadında anlatan videolar bulunuyordu. Yukarıda cümlemin içerisinde firma kelimesi kullandım. Bu firma ise Edelkrone adında Türk İnovasyon firmasıydı çektikleri video da proje tabanlı çalışmanın nasıl olduğunu ve nasıl sonuçlar doğuracağını gösteriyorlar. Başka Bir Şey’den kısaca bahsettiğimize göre asıl içeriğe geri dönebiliriz.

Başka Bir Şey 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Dün yani 19 Mart 2018 tarihinde Başka Bir Şey kanalından Başka Bir Şey 2. Sezon Fragmanı yayınlandı. Gerek başarılı kamera çekimleriyle gerekse iyi bir şekilde hazırlanmış alt metinleriyle, kişilerin hayatları boyunca kullanması için çok önemli bilgiler veren bu yapım onlarca büyük kanallara taş çıkartır vaziyette. Seri bittiğinde takipçiler tarafından 2. Sezon çok fazla talep edilmişti ve izleyici kitlesi de haliyle fazlaydı. Bu isteği geri çevirmeyen Edelkrone firması serinin 2. Sezonu için kolları sıvamış durumda.

Fragmanda verilen bilgilere göre 2. Sezon 22 Mart 2018 Perşembe günü takipçileri ile buluşacak. Bende bu sezonu heyecanla bekliyorum çünkü 1. Sezonu çok sevmiştim yaptıkları inovasyonlar ve geliştirdikleri projeler güzellerdi. Firmanın da proje tabanlı çalışması bütün dikkatimi üzerilerine çekmişti bu yüzden 2. Sezon çıkar çıkmaz izleyeceğim.

Başka Bir Şey 2.Sezon Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın