arama

2019’da En Çok Beklenen 5 Oyun

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • manager
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
    Loading...

2019’da en çok beklenen 5 oyun , sizler için inceledik. 2018’in son aylarıyla birlikte yeni yılda 2019 yılı boyunca çıkması en çok beklenen 5 oyun listesini sizlere müjdeli bir haberle vermek istedik. 

2018 yılı oyun severler için verimli geçmeye devam ediyor. Dolu dolu geçen bir yılla birlikte yeni yılda , oyun sektöründe adlarından sıklıkla bahsedeceğimiz yep yeni oyunlar çıkmaya hazırlanıyor. Bu oyunların bazıları 2018’in sonlarına doğru karşımıza çıkması beklenirken , bazıları içinse yeni yılı beklemek gerekiyor. Şimdi sizlerle beraber 2019’da çıkması beklenen 5 oyun listesine bir göz atalım.

2019: Resident Evil 2 Remake

Bir nesli peşinden sürükleyen Resident Evil 2 oyunu yeni teması ile karşımızda. 25 Ocak 2019’da çıkacak oyunun duyurulması ile birlikte Standart edition sürümü 209,00 TL den siparişe sunulurken Deluxe sürümün fiyatı 239,00 TL olmak üzere Playstation Store’da ön siparişe açıldı.

2018: Spider-Man

Oyun Bu zamana kadar beklenen verimi veremeyen Marvel Evreni yapımı bir çok oyuna şahitlik ettik. 7 Eylül’de PS4 için satışa sunulan oyun bugüne kadar maskeye odaklandığımız oyunlarından başka bu sefer etkileyici bir yeni temayla birlikte karşımızda. Oyuncuları tatmin etmesi beklenen oyunda mükemmel grafiklere sahip olması ve farklı hikayeyle karşımıza çıkması bizlerde merak uyandırmıştı.
2019: Anthem

Türü aksiyon olmak üzere piyasaya 22 Şubat 2019 tarihinde sürülecek oyunun geliştiricisi BioWare daha önceki senaryoda hayal kırıklığına uğradığı için bu sefer oyuncuları kendine çekmeyi hedefliyor. BioWare Anthem oyunu ile aldığımız duyumlara göre Mass Effect’e değil Star Wars’a Benzeyecek olduğu gibi söylemler yer alıyor.
2019: Days Gone

Türü aksiyon olan oyunun hayatta kalma – korku oyunu olduğu bilinmekte. İncelememize göre beklenen oyunun ilk piyasaya sürülme tarihi 26 Nisan 2019’dur. Zombi temasını seven oyuncular için zorlu şartlarda hayatta kalma mücadelesi vermek için savaşmanız gerekebilir.2019: Tom Clancy’s The Division 2

İlk sevilen serinin devamı olan oyunun 15 Mart 2019’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yayıncı Ubisoft’un sunduğu oyunda PS4 , Xbox One , Microsoft Windows olmak üzere bütün platformlarda sergileneceği belli. Oyunun türünü incelediğimizde Aksiyon – rol yapma oyunu – hayatta kalma oyunu olarak bilinmektedir.