arama

2019’da En Çok Beklenen 5 Film

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • manager
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
    Loading...

2018 bitmek üzereyken 2018’in devamında ve 2019’da en çok beklenen film ve filmlerin vizyona gireceği tarihleri derleyip paylaştık. Merakla beklenen filmler bu listede.

Once Upon a Time in Hollywood

2019’da En Çok Beklenen Film

Film Başrollerinde Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie ve Al Pacino yer aldığı filmde bütün yıldızlar bir arada. 1969 yıllarında Los Angeles’ta ünlü olmaya çalışan iki arkadaşın hikayesinden bahsediliyor. Çekimleri devam etmekte olan bu filmin Sharon Tate cinayetini konu almaktadır. Filmin merakla vizyona girileceği tarih ise 23 Ağustos 2019.

Captain Marvel

Captain Marvel 2019’da En Çok Beklenen Film Arasında

Çıkış tarihi 8 Mart 2019 olan film için harcanan tutar 152 Milyon USD. Anna Boden ve Ryan Fleck yönetmenliğindeki filmin senaryosu kadın gücünün sinemaya uyarlanmış hali kadın süper kahraman olarak bilinmekte. Captain Marvel karakterini canlandıran oyuncu ise Brie Larson canlandırıyor. Larson’a başrolde Jude Law ve Samuel L. Jackson’in eşlik ettiği bu film en çok 2019 beklenen filmler arasında.

Joker

Joker 2019’da beklenen filmler arasında

Joker görünüm olarak bir palyaço olarak görünse de iyi mi bir karakter mi kötü bir karakter mi olduğu tartışılır. Joker filminin yeniden uyarlanması , 2019’da merakla beklenen filmlerden biri. Joker sevenlerinin sadece jokere uyarlanmış bir filminin yapılması tam isabet olmuş. 2019’da En çok beklenen olarak gösterilen bu film Türkiye’de 4 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecek.

John Wick 3: Parabellum

Jhon Wick 2019’da Beklenen Film

John Wick filminin üçüncü serisinde yine Keanu Reeves başrolde. Türü aksiyon olan filmde birçok gizem çözülüyor. Aksiyon film, 17 Mayıs 2019’da vizyona girecek.

X-Men: Dark Phoenix

2019’da Beklenen Film

2019’daX-men: Dark Phoenix , Marvel Comics’in X-men karakterine uygulanan süper kahraman filmidir. X-men filminin serisinin on üçüncü ve yeni bir tiplemenin uyarlandığı film X-men üçlemesinin başlangıç filmi olarak biliniyor. Yönetmen Simon Kinberg olan bu filmin başrolünde Sophie Turner’in yer aldığı kadroda ayrıca James McAvoy, Jessica Chastain, Jennifer Lawrence ve Michael Fassbender da yer aldığı ekip dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu filmde X-men takımının hikayesi anlatılacak beklenen film 7 Haziran 2019’da vizyona girecek.