13 REASONS WHY 2.Sezon Ne Zaman

13 REASONS WHY 2.Sezon Ne Zaman

Netflix’in kısa sürede çok büyük bir bünyeye sahip olan gençlik dizisi olan 13 REASONS WHY 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak? ve 13 REASONS WHY 2.Sezon Tarihi hakkında konuşacağız.

13 REASONS WHY Konusu

Başrol oyuncusu olan Hannah Baker‘in hayatına son vermesini ve bunun ardından buna sebep olan kişilere bıraktığı kasetler üzerinde ilerliyor. Kitabı okuyanlar diziden pek memnun kalmamışlar. Farklar arasında en rahatsız edici olanı kitapta kasetler diğer oyuncu Clay tarafından bir gecede dinlenirken dizide uzun süre içerine yayılarak dinleniyor. Diğer farklılıklardan biri ise Hannah’ın intiharı ile ilgili. Yine çok büyük bir farklılık yapılarak yürek parçalayan intihar sahnesinde bileklerini keserek intihar ediyor. Fakat kitapta bu hap yutarak intihar ettiği yazılı. Dizi gereği çok etkileyici sahne olması açısından bilek keserek intihar ediyor.

İntihar Sonrası Farklılıklar

13 REASONS WHY 2.Sezon

Diziyi izleyenler bilir ama bir çok kişinin farketmediğinden eminim. Aslında ben bile bunu farketmemiştim. Hannah intihar ettikten sonra dizideki renkler Hannah yaşarken çekilen sahneler arasında çok büyük farklar var. Bu çok net şekilde vurgulanmak istenmiş. Ergen dizisi olarak ön yargı ile bakılan bu diziyi izlemenizi tavsiye ederim.

13 REASONS WHY 2.Sezon Ne Zaman?

Dizi henüz ne zaman çıkacağı konusunda net bir tarih yok. Netflix dizi çekimlerinin sonlarında olduğunu düşünüyorum aslında. 13 Reasons Why 2.Sezon bir iki ay içinde çıkacağını düşünüyorum. Düşüncelerinizi yorum yaparak bize iletin.

Sizce 13 REASONS WHY 2.Sezon’da Ne Olacak?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın