13 REASONS WHY 2.Sezon 1.Bölüm Çıktı

13 REASONS WHY 2.Sezon 1.Bölüm Çıktı

Bu yazımızda 13 REASONS WHY 2.Sezon 1.Bölüm13 REASONS WHY 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman13 REASONS WHY 2.Sezon 1.Bölümde Ne Oldu, 13 REASONS WHY 2.Sezon 2.Bölüm  gibi konulardan bahsedeceğiz.

Netflix’in bomba dizilerinden olan 13 REASONS WHY gündeme bomba gibi oturmuştu. Kısa süre içinde genç kitleyi öyle çok etkileşmişti ki, ilk sezonu herkes seri şekilde izleyip bitirdi. 13 REASONS WHY 2.Sezon Ne Zaman yazımızda ne zaman çıkacağı ve dizinin 2.sezonu hakkında yorumlarda bulunmuştuk. Ve beklenen 2.sezon geldi.

13 REASONS WHY 2.Sezon başlayınca dizinin izleyenler için mesajları yayınlanıyor. Mesajda bu gibi kötü durumlarda ne yapmanız gerektiği yani bu şekilde bir olay yaşarsanız güvendiğiniz, dostunuz, yakınınız mümkünse bir büyüğünüze anlatmanız gerektiği vurgulanıp bir adet link bırakılmış. Dizinin yaşınıza uygun değil ise bir büyüğünüz ile izlemenizi ve bu gibi psikolejik sorunlarınız var ise siteyi ziyaret edip bize ulaşabilirsiniz demişler. Siteye girdiğimde ise ülke seçeneği bulunuyor Türkiye’yi işaretlediğim de aşşağıdaki resimdeki görüntüyü veriyor. Onuda buraya koyalım. Bu gibi sorunlar yaşıyorsanız lütfen birilerinden yardım isteyin.

Çünkü hakkında konuşmaya başladığınız an durum kolaylaşır.

alo 183 sosyal destek hattı

13 REASONS WHY 2.Sezon 1.Bölüm’de Neler Oluyor?

Konuya başlarken spoiler içerdiğini belirteyim. Dizinin 2.sezon 1.Bölümünde Clay ve Skye ile başladığını görüyoruz. İkisi arasındaki duygusal bağ oluşmuş ve beraberler. Dava’ nın uzlaşmaya gidileceği sanılırken dava uzayarak tekrar sorgulanmak üzere kişiler çağrılıyor. İlk ifade veren ve yargılanan Tyler oluyor. Tyler ve Clay’e kim olduğunu bilinmeyen biri tarafından mesajlar veriliyor. Dizideki en önemli gelişme Alex’in intihar girişimi oluyor. Merak etmeyin ölmüyor fakat intihardan önceki 1 ay ve intihar zamanını hatırlamıyor. İntihar ederken arkasında mektup bırakıyor ve mektup da Hannah için engel olabilirdim yazıyor. Bunun ne olduğu ve ne anlama geldiğini kendisi de bilmiyor. O an ki düşüncelerini hatırlayamadığı için şuan gizlilik ile dizi devam ediyor.

13 REASONS WHY 2.Sezon 1.Bölüm ‘ü izleyenler var ise mutlaka yorumunuzu alt taraftan bize gönderin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın